Екскурсія на дачну ділянку приємного сусіда

Напевно, один з найдешевших і простих варіантів. садівництво Це використання клумб і клумб. З правильним застосуванням цих красивих елементів ландшафтного дизайну можна створити по-справжньому квітучий рай в саду.

Я не збираюся з міста дуже часто, набагато менше країни, але ці вихідні я вирішив зробити виняток і відвідати там. Вже підходити до котеджу, я побачила на місці ближнього і просто приглушений.

Все було настільки стильним і вишуканим, якби на своєму сайті працювали кілька досвідчених ландшафтних дизайнерів. Але це не, сусід створив все своїми руками.

Коли я дізнався про те, що я був дуже дивним. Виявляється, що таке відчуття гармонії і повноти її розквітуючого кута дано цікавим чином розробленими парканами для клумб.

Прогулянка в парку або в інших громадських місцях можна ігнорувати паркани клумб. Вони виготовляються таким чином, щоб не перестаратися красу квітучих рослин, але навпаки, підкреслити її.

Щоб створити ідеальний квітковий сад у всіх відносинах, необхідно подумати про його огорожі на етапі планування, щоб зробити корекцію для рельєфу, освітлення, сумісності кольору паркану і рослин.

Редакція "Сайт" Я готовий до вас 25 дивовижних Ідеї цвітінняй Ознайомтеся з цими опціями та оберіть правильний для вашого сайту.

  1. Ця напівкругла форма невеликого квітника давала бордюру старої цегли. Просте рішення, але неймовірно практичне!
    р.

  2. Червона цегла, прокладена на сухому рівні кладки з газоном. Це доступне і функціональне рішення!


  3. Пейзаж не тільки формує архітектурно-мистецький вигляд заміського майданчика, але й покращує його мікроклімат.
    Габаритний зображення

  4. Простий спосіб створити унікальний зелений склад на ділянці пластикй Пластмаси міцні, хімічно стійкі, не гофровані, гнилі або нагрівають на сонці. Його єдиним недоліком є почуття недорогості, а іноді життєздатності. Однак сучасні виробники намагаються уникнути цього і пропонують пластикові бордюри для клумб, які важко відрізнити від каменю або дерева.




  5. Цікаво. завод-бегй Я думаю, що це дуже красиво!


  6. Ось поєднання натуральних і штучних матеріалів.


  7. Акуратно продумана і зі смаком укладається бордюр з каменю дає будь-яку рослинну композицію вишуканим виглядом, так як підкреслює ніжність і ламкість квітів.


  8. Дуже стильно виглядає одна колірна гамма в оформленні і парканах, а садова огорожа.


  9. І це хороший приклад використання тротуарних плит як паркан для квітника.


  10. Головне значення дерева – природність і повна близькість до природи. Декоративні паркани з дерева для клумб використовуються в створенні сільського стилю. Дерево поєднується з каменем, садовими фігурами, лавками і гойдалками.


  11. Універсальність бетонних бордюрів дозволяє використовувати їх в будь-якому куточку садової ділянки.


  12. Привіт, частина клумби, де камені були використані набагато цікавіше.


  13. Зонування простору є одним з основних етапів Створення ідеального ландшафтного дизайнуй Шляхи, закладені плиткою, є відмінною ідеєю не тільки для дачних ділянок, але і для оформлення територій біля торгових будинків і офісних будівель!




  14. Сильний паркан для одного або декількох клумб невеликої висоти можна отримати з масивних дерев'яних дощок. Я просто раджу з цим рішенням!


  15. Для додання об'єму ділянки можна використовувати цегляну раму клумб. Чи не так?


  16. Це ще один з моїх улюблених! Декоративна плитка і цегляна кладка є матеріалами, які часто використовуються в садовому мистецтві. І явно не вівся!


  17. Висота декоративного паркану вибирається на основі висоти квітів на клумбі або газоні. Для огорожі невисоких клумб, декоративних монолітних блоків для тротуарних тротуарів ідеально підходять.


  18. Яскраві паркани для клумб можна зробити своїми руками практично будь-яким непровадженим матеріалом. Наприклад, в такому варіанті використовуються різнокольорові кульки для миття. Хто думав!
    (Рівне)



  19. Для обережного огорожі клумб можна використовувати металевий декоративний паркан з секцій. Він виглядає стильно.


  20. Спеціальна садова металева огорожа, яка запобігає росту коренів рослин слід вводити в грунт на глибину, зазначену в інструкції. Таким чином, ви отримаєте ідеально плоскі межі газону або клумби.


  21. Дерев'яні паркани можуть бути дуже різноманітними. Чудове рішення може бути пердятЛегко будувати своїми руками. Перерізи колод можна потопити або укласти на свій смак, наприклад, мозаїчно.
    р.

  22. І створення такого паркану потрібно заздалегідь планувати. Звичайно, це не просто зробити, але результат явно варто!


  23. Я дуже люблю цю ідею. Стильний і сучасний!


  24. Незвичайне розміщення квітучого газону в бетонних контейнерах, які служать опорою для лавки.


  25. І про цей дизайн місцевого району я просто мріяв. Неймовірно затишна і атмосферна!
    р.



Неважливо, як чарівні і розкішні квіти, клумба без паркану буде виглядати незакінчений вигляд. З парканом, клумба трансформується, вона стає більш акуратним і привабливим.

Крім розмітки меж, огорожа виконує інші функції: наприклад, це не дозволяє рослинам, особливо ґрунтовим покривам, активно поширюватися (прочитати) по ділянці. Поворот також виконує захисну функцію, зберігаючи крихкі пагони рослин від загарбників ходових вихованців.

Як ви можете побачити, нехтувати це, здавалося б, неприпустимий елемент ландшафтного мистецтва. Виберіть потрібну ідею і створюйте власну. Квітка і клумби.

Насолоджуйтеся теплим літом і творчим натхненням! Якщо ця стаття була корисною для вас, поділитися своїми друзями. Вони точно оцінять ці ідеї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное