Що робити з старою парасолькою

Влітку, коли все навколо наповнене яскравими квітами і ароматними квітами, а крім того, він сповнений соковитими ягодами, які щодня зберігають на кущах і клумбах, ви не хочете сидіти в фаршах міста квартири на всіх. Коли у мене є вихідний або вільний час, я обов'язково перейде до країни.

Два тижні тому, в той час як відпочинок в країні, я бачив, що мій сусід привезти на свій сайт. Я був особливо здивований старий і парасолькай Але що я бачив після 7 днів, просто дивився мене!

Часто буває, що свінгери Вони живуть з життям. На цих шести або сімсот стільцях нарешті висихають, одяг і взуття загорають в вогонь, скриньки пилу в мансарді. Звичайно, це буде краще кинути все.

Мій сусід в країні змінив свою думку про всі ці, на перший погляд, зайві речі. Його приклад з старовинними парасольками, які в короткий час перетворилися в найоригінальніші клумби я коли-небудь бачив, спонукали мене показати маленьку фантазію і предмети інтер'єру. Квіткові клумбий

Такі незвичайні дизайни стануть родзинкою заміського сайту, а їх дизайн обійдеться Вам за заслуги!

Редакція "Сайт"Натхнувшись цими ідеями, вона підготувала для вас 20 геніальних рішень для створення саду мрії за допомогою старих ясен.

  1. Старі черевики
    Ви можете навіть використовувати старі страви і носити взуття.



    При посадці квітів звертайте увагу на дренаж. Його наявність обов’язково! Тільки тоді, коли вона викладається, висаджують землю і квітки. Також не забудьте зробити кілька отворів в водонепроникному взутті.


  2. Дерев'яний горщик
    Такий квітник в сільському стилі можна зробити з дерев'яного відро, маленької бочки або тазу.


  3. Умберелла
    І ось клумби в парасольках я бачив наступні двері. Це просто чарівний, це не так?


    Кілька чудових варіантів вторинного використання парасольки. І ви також можете побудувати помилкову парасольку фанери і гілок для такої клумби. Процес більш трудомісткий, але основа під клумбою буде набагато сильніше і прослужить довше.


  4. Автомобіль
    Як вам подобається автомобільний квітник? Я дуже рада про цю ідею!


    Дивовижна клумба, виконана в задній частині старого автомобіля, розфарбована в яскравому кольорі, стане ефектним прикрасою подвір'я і справжньою родзинкою всього ландшафту.


  5. Кошик
    Оригінальний. квітка-ліжкоУпорядкований в маленькому непотрібному валізу, він може стати частиною оригінальної садової композиції або самостійного оформлення двору.
    р.

  6. Годинники
    Просто фантастичний квітковий горщик, виготовлений з вінтажної будильника, безсумнівно, стане важливою деталлю інтер'єру або ландшафтного дизайну.


  7. Велосипеди
    Спальні своїми руками в країні Вони можуть бути побудовані з перевезення. Для цього використовується старий велосипед. Можна копати в грунт до середини коліс, а в кошиках перед і на стовбурі збирати землю, в якій будуть висаджені рослини.


  8. Садові колеса
    Дивовижний приклад повороту старої садової рульки в ефектну клумбу.


  9. Старі меблі
    Ремонт часто замінюють старі або зламані меблі, але рідко хтось усвідомлює, що його можна використовувати для будівництва. сади своїми рукамий Для таких цілей, залізні ліжка, стільці, тумбочки і все, що ваша уява говорить вам ідеально.


    Навіть звичайний зламаний стіл можна перетворити в ландшафтний дизайн елемент. Просто подаруйте їй стійкість, копаючи в грунт або обмотуючи ноги мотузкою.


  10. Квітка люстра
    У місцях плафондів старої непотрібної люстри майстриня обладнані приголомшливі підвісні горщики. Я зачарував цю оригінальну ідею!


  11. Жанри композиції
    Незвичайні клумби, обладнані старовинними джинсами, стануть чудовим прикрасою саду або дачі. Хто б подумав...


  12. Взуття.
    Це жито, щоб відкинути старий, але таке улюблене взуття або сандалі. Не проблема, вони можуть легко трансформуватися в чарівні квіткові горщики, які створять чудові композиції в вашому саду.


  13. Шапки.
    Незвичайне висить квітка Кашпо може бути створений навіть від старих солом'яних шапок і шапок. Такі креативні горщики можуть стати яскравою підсвіткою на одному з стін будинку або на дачній огорожі.


  14. Сумки.
    Чарівна квіткові горщики з непотрібних сумок можна використовувати для створення милих садових домовленостей.


  15. Автомобільні шини
    У гаражі будь-якого моториста буде пара шин, які подають їх призначення. Найпростіший варіант для клумби з шин своїми руками вибрати місце рівномірно, укласти шину, засипати родючим грунтом і посадити квіти всередині. І додати клумбу привабливості, його можна пофарбувати в колір, який вам подобається, тому що каучук відмінно тримає фарбу.


    А можна також під’єднати декілька шин разом або вирізати фігури з них, створюючи унікальні елементи для декору вашого сайту.






Редакційна колегія
Створення клумб в країні своїми руками, не варто виходячи з декоративності, забути про режим дренажу і поливу - в іншому випадку рослини можуть однаково ймовірно вмирати як посухи, так і перегідратації.



Для висадки в таких непрохідних контейнерах, петунії, герані, трусики, фуксія та інші невибагливі красиві квітучі рослини ідеально підходять.


Такі клумби будуть не тільки мальовничі і привабливі кути котеджу, але і можуть стати сполучною лінією, яка об'єднує будинок і сад, будинки і посадки в гармонійну і цілісну картину. Красиві клумби, прикрашені своїми руками з незвичайних матеріалів, допоможуть домогтися просто неймовірного ефекту і зробити свій котедж місцем відпочинку вашої мрії.

Чи знаєте ви черепаху ситуацію на дачі? Не витрачайте час! У вихідні дні ви зможете зробити свій сад. А до краси навколо стає все більш і більше, не забудьте поділитися з друзями і знайомими ці великі ідеї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное