Дивись, що він перетворив стару підлогу в квартиру. Коли я дізнався, як це було зроблено, я прокинув!

Багато змінюють старі підлоги для паркету, ламінату, масивної дошки та інших сучасних покриттів. Але що я побачила під час відвідування старого друга здивує і надихнула мене одночасно.

Наталя нещодавно переселилася в квартиру, що вона спадала від її великого В квартирі немає часу, і все в ній чітко просять ремонт, особливо підлоги.

Майстри радять видалити ці білий картон, роздягальнюючи секс, але чоловік друг вирішив по-різному. Що він зробив в результаті. Зараз немає сексу, як вони більше! Крім того, ця змінна вартість їх занурення.

В той час як підлогові плити не закручуються, можна підібрати більш економний розчин, ніж заміщення паркету ламінатом. Найдешевший спосіб оновити старі підлоги – фарбувати.

Звичайно, просто пофарбуйте поверхню одним тоном набагато простіше, але якщо підійти цей процес творчо, можна перетворити старі дошки в ефектну підлогу більш складними методами живопису.

Редакція "Сайт" У мене є 27 креативних ідей для вас. бюджетуванняй Неймовірна трансформація!

  1. Ось приклад найпростішого способу реконструкції. Старий паркет перефарбований в новому, модному і освіжаючи відтінок м'ятного кольору. Наноситься шар лаку для захисту поверхні від механічних пошкоджень.


  2. р.

  3. Ідея фарбованих сексів Це може бути практичним в вузькому коридорі. На відміну від звичайного шляху, Ваш мальовничий «пат» може бути досить легкий – «чистий» потрібно просто мити підлоги.




  4. Підлога повинна бути підготовлена до роботи. Зніміть, закрийте шнурки і пофарбуйте основну фарбу. Потім за допомогою шаблону, виконаний з шматка лінолеуму або клею, просто наноситься додатковий візерунок з фарбою кольору. Ви також можете пройти цей візерунок пензлем з темним або світлим фарбою. Так ви можете додати додатковий красивий об'єм вашого живопису.






  5. І це чудовий варіант. Підвіска використовуючи техніку декупажу. Ви зможете прикрасити будь-яку деревину в будинку, перетворюючи «сірий» звичайний інтер'єр в квартири аристократа минулих століть, піратського лаю або звичаї казкових героїв.




  6. Р

  7. Цей варіант неодмінно стане оригінальною прикрасою не тільки приватної квартири, але і офісу або кафе.


  8. 7769961

  9. Особливо доречно виглядають такі дерев'яні підлоги на дачній веранді або терасі. Фарбування «матів» на підлозі дозволяє візуально зонувати простір. Крім того, в дизайні літньої тераси кафе і ресторанів можна знайти цікава родзинка.






  10. Оригінальний кольоровий малюнок на підлозі, придуманий вами і виконаний своїми руками, найпростіший спосіб перетворити житлову площу в особистий простір.




  11. Як про це старовинне рішення? Я думаю, що це щось про це, не ви?




  12. Ромбічний малюнок є одним з найпопулярніших мотивів в дизайні підлоги. Він може бути контрастним або створеним поєднанням близьких відтінків, але він завжди повинен бути добре поєднувати відтінки тієї ж колірної температури: або тепла або холодна.






  13. За допомогою фарбування або фарбування підлоги можна ефективно і функціонально зонувати приміщення в квартирі.




  14. Така підлога неодмінно додасть оригінальності і стилю в будь-яку кімнату, будьте її кухню або вітальню.
    р.



  15. Використання шаблонів дозволить створити складний орнамент простими засобами. Примітивні негабаритні шаблони можна зробити самостійно з пластикового файлу, папки або старого лінолеуму. Більш складний – простіше купити в магазинах. Навіть двотонний дерев'яний підлогу з таким орнаментом виглядає красиво і незвично.






  16. Що ви думаєте про це розчин рози?




  17. Це найбільш складний і красивий варіант, який вимагає певних художніх можливостей. Фарбування на заздалегідь створеному фоні дозволить зробити підлогу ексклюзивним. Зосереджуючись на стилі приміщення, можна створити абстрактний орнамент, квітковий візерунок, імітація килима або жанрового живопису на підлозі.






Редакційна колегія
Після оригінальний живопис Я дуже рекомендую захистити поверхню. Ви можете вибрати матовий або глянцевий варіант. Серед глянцевих лаків є різновиди від напівзварених до супер глянцевих. Останні особливо підходять для орнаментів для керамічної плитки, а також для надання вигідного вигляду до бюджетного поверху.


Мінімальний набір інструментів і навичок, маленька відвага і уява допоможе створити красиву дерев'яну підлогу в квартирі або в країні своїми руками. І перше питання, яке ви почуєте від ваших гостей, "До чого ви це робили?"

Я сподіваюся, що ти, як мені, надихнула ці ідеї. Творчий успіх, натхнення та прекрасні зміни для Вас! Не забудьте поділитися цими цікавими рішеннями з сім'єю та друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное