Якщо ви дізнаєте цей секрет, ви будете варити курку, як це! Chkmeruli з грузинської jigit.

Грузинська кухня дуже популярна. птицяНайпоширеніший птах - курка.

Моя сестра любить готувати все своє життя, і професія варіння для неї не просто робота, а й блювоту. Аліна нещодавно прийшла з Грузії, де вона була на довгому стажуванні. Коли моя сестра продемонструвала на дверцятах, вона виявила всю сім'ю в тьмяному настрої. Так сталося, що родичі, які перенесли один з одного дня до і не говорили весь день.

Увечері моя сестра підготувала нову страву для нас, рецепт якої навчалася з реальної грузинської джигіти. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Все зроблено, і тепер це наше улюблене сімейне блюдо.

Грузинська курка Chkmeruli. ГрузіяЗаймає своє ім'я з місця походження. І ця їжа походить від села Хкмери, який знаходиться на півночі Грузії.

Найважчіше про цей рецепт полягає в тому, щоб вимовляти свою назву правильно вперше. Але якщо ви можете обробити його, процес приготування точно не дасть вам ніяких проблем.

Редакція "Сайт" Я раджу приготувати це відмінне блюдо грузинської кухні. Chkmeruli є куркою, яка просто тане в роті! Сходження і смак не можуть бути виражені за словами.





інгредієнти
  • 800г курка
  • 100мл кремовий
  • 20г олівець
  • 50г вершкове масло
  • 3 ст. л.
  • 5 зубів. Кошик
  • чорний перець (земний) за смаком
  • сіль
  • хоп-сунель
  • латина






Підготовка
  1. Добре промийте курку і виріжте по грудях. Поставте його і накрийте його харчовою плівкою, потім збийте м'ясо молотком.


  2. У сковороді з товстим дном прогрійте вершкове масло і покладіть курку на неї. Так як птах повинен обсмажити під пресом, покласти вогнезахисну пластину на ньому, а каструлю залити водою зверху.


  3. Поставте курку на 15 хвилин на одну сторону і 10 більше на інший. Після цього обсмажити ще 20 хвилин також під пресом, періодично перевернувшись.


  4. Ви можете зробити соус в цей час. Подрібнити олівець і часник і перемішати їх спеціями, потім солоною і перцевою. Потім протерти всі інгредієнти в розчині. Додайте трохи нежирний крем і воду.
    529184

  5. Перевірте курку для готовності, проколіть її виделкою. Якщо витікає рожевий сік, продовжуйте готувати до появи прозорого соку.


  6. Коли курка готова, заливаємо соусом, чохлом і тушкою протягом 15 хвилин.




Редакційна колегія
Для курки в Грузинскій, краще вибрати добре в'ялені тушки з м'ясними грудями красиво округлої форми. Переконайтеся, що курка не пошкоджена і синці, шкіра тушки повинна бути вологою, але не вологою (це говорить про те, що птах розморожений).




Ця страва стає ще більш апетитною, якщо подається на лаваші листи. Дуже смачно поїсти лаваш (або білий хліб), зануривши в смачний соус і закусивши на розігрі курку. Chkmeruli може бенкетувати як гаряча, так і холодна. У спекотну страву за смаком Він нагадує тютюнову куркуЦе як сіві в холоді.

Цей рецепт не повинен зберігати секрет, поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное