Декоративні перегородки для зонування і як їх використовувати

Нещодавно я зустрівся з цікавими людьми – Іваном, інженером професією та Ірини, який працює дизайнером. У них три дітей, і всі вони живуть в двокімнатній квартирі близько 41 м2. У той же час, в квартирі є дуже затишна, комфортна, і кожна з членів сім'ї має власний простір.

Я дивився, як ця красива сім'я перетворила свою маленьку квартиру в такий комфортний, красивий і функціональний будинок. І секрет був досить простий - при реконструкції квартири вони використовували Перегородкий

Декоративні перегородки для зонування Такі елементи простору здатні розділити приміщення на різні функціональні зони, щоб кожен учасник сім'ї мав можливість отримати власний куточок.

Крім здатності відокремити одну частину приміщення від іншого, роблячи їх в певній мірі приватними, такі елементи інтер'єру можуть виступати в складі приміщення. зберіганняй

Редакція "Сайт" Я не міг ігнорувати цей прекрасний пошук для облаштування квартири і готовий до вас 27 ідей. декоративні перегородки для зонування будинкуй Я точно зроблю себе вдома!

  1. Для виготовлення декоративних перегородок можна використовувати різні матеріали. Все залежить від інтер'єру приміщення, уподобань власника і функцій, які слід виконувати перегородку. Дуже сподобалося це нестандартне рішення з використанням стовбурів і гілок дерев як сепараторів.
    р.





  2. Дерев'яна перегородка здатна вписуватися практично в будь-який сучасний інтер'єр, стати своєрідним акцентом в ньому.




  3. За допомогою такої дерев'яної перегородки можна легко відокремити робочу зону кухні з їдальні.


  4. (доб. 3)

  5. Шукаю цей розділ, я просто безмовний! Я думаю, що я завжди мріяв про це.




  6. Ще одне дивовижне дизайнерське рішення. Вентилятори еко-стилі будуть абсолютно радіти!
    р.



  7. І ось досить нестандартний приклад текстильної перегородки. Яскравий і незвичайний, це не так?




  8. Творча ділення стін виглядає органічно в номері, оформленому в стилі мінімалізм. Але для такої перегородки свіжозрізані гілки дерева ростуть під вікном вашого будинку або в найближчому лісі не підходять. Перед застосуванням гілочки необхідно обробити особливим способом: вирізати дрібні гілки, висушити їх і відшліфувати поверхню. Після цього заготовки покриті лаком і закріплені на підставці. В результаті можна отримати номер в еко стилі.






  9. Стильний і смачний!


  10. р.

  11. Легко і практично бездомний Це особливо вірно, коли приміщення невелике. Тут цікавий додаток до скла був текстильною завісою, яка допомагає приховати від незнайомців, які не потрібно бачити.






  12. Ще один великий приклад деревини перегородки.




  13. На сьогоднішній день стиль лофт є одним з найпопулярніших, проте, щоб створити його непросто. Добре в інтер'єрах такого роду підійде декоративна цегляна кладкай В ідеалі, якщо будинок вже має непрозору стіну, яку можна частково розібрати, залишаючи нерівний край. Це буде брутально і стильна деталь, яка буде встановлювати тон для всього інтер'єру.






  14. Такий розділ виглядає елегантно і красиво. Завдяки цьому дизайну, через дерев'яні елементи перегородки створять відчуття легкості, а приміщення візуально стане більш просторим.
    р.



  15. Дивовижна красуня!




  16. А такий кований розділ подарує інтер'єру особливий настрій, зберігає відчуття легкості і залишає доступ до природного світла. Додаткове місце для зберігання різних сувенірів.




Редакційна колегія
При виборі перегородки обов'язково враховуйте розмір приміщення і якість його освітлення. Якщо у просторих приміщеннях з великою кількістю вікон буде доречно абсолютно будь-який варіант, невеликим – краще віддавати перевагу світлом, прозорим, мобільним екранам. Також звертайте увагу на стелажні стіни. Вони ідеально підходять для різних номерів. Цей варіант особливо актуально при відсутності систем зберігання.


Якщо у вас є фантазія і творчість, декоративний перегородок у вашому домі може стати справжнім арт-об’єктом і виділити частину простору з певним стилем. Створення затишних, красивих і функціональний Вам потрібно звернути увагу на найменші деталі, розумний підхід до майбутнього чергування і, звичайно, трохи любові.

Поділіться цими цікавими креативними ідеями з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное