Чому старі дивани не так вже й безперечно, як вони здаються

Добрий друг шахти вирішив зробити ремонт цього літа, а старі меблі чітко просять заміну. На ремонті, але немає меблів. Але коли я прийшов відвідати її, крім стильних шпалер і красивої плитки на кухні, я бачив красиву шемалей

Знаючи, що вона не купила нові меблі, запитала Тетяна де отримала цей диван. Вона відповіла мене в той же час.

Цей диван tanya remade по собі, своїми руками, і від старої руїни, яка вона знайшла на своєму грандіозному мансарді. Весь редизайн тривав 3 дні. Матеріал для розкладу дивана купить за ціною продажу.

Редакція "Сайт"Натхнувшись цим зміненням, я підготував покрокову інструкцію для вас. Як видалити старий диван У стильних і красивих м'яких меблів. Результат вражає, тому я спробую зробити те ж саме!

  1. Це був старий диван.


  2. Перед початком чергування потрібно закрутити цей монстр на складові частини, запам'ятовуючи те, що викручується і як.


  3. І це те, що виглядає одна з навісок.


  4. Розбирання дивана повністю.


  5. Ми номеруємо всі деталі з старого дивана, крім оббивки. Ми змінюємо старий оббивка для нових і красивих.


  6. Потім знімаємо оббивку з боків.


  7. Тепер нам необхідно пришити чохли на боковини і покласти їх на місце, попередньо обмотуючи боковини синтепоном.


  8. Це фото показує проміжний результат.


  9. Після того, як у нас є і бічні стінки, ми переходимо на реворкінг головного корпусу дивана.


  10. Далі переходимо до приготування «сандвічу» піни, синтепону і шматочок тканини для одного з диванних блоків. Є три.


  11. Це те, що виглядає процес.


  12. Потрібно зробити це три рази.


  13. Але це «краса» в третьому блоці.


  14. Всі старі елементи ми природним чином надішлемо до сміття.
    р.

  15. Потім дерев'яні частини дивана обробляється наждачним папером, ремонтують і кладуть для того, щоб подрібнені деталі фанери.


  16. Після того, як дерев'яні деталі готові, переходять на створення м'яких шарів дивана.


  17. Продовжуємо діяти на попередньо розробленому плані: тканина, піна, синтепон, степлер, брекети, молоток.


  18. Це виглядає так. сантехніка і синтепон.


  19. Після зміцнення м'яких шарів дивана приступаємо до затягування м'якою тканиною.
    61734634

  20. Далі приступаємо безпосередньо до складання дивана.


  21. Закріплюємо всі деталі оновленої оббивки меблів.
    р.

  22. Наш диван готовий!






Редакційна колегія
Перед тим як видалити стару оббивку і обшивку, необхідно вивчити зовнішні дерев'яні деталі дивана. Якщо виникають пошкодження або дефекти, їх необхідно усунути. І якщо виникають незначні пошкодження, це можна зробити без розбирання меблів.



Щоб усунути більш серйозні пошкодження, такі як чіпси і тріщини, потрібно буде придбати дерев'яні шпаклівки в будівельному магазині, відповідну тону меблів, і акуратно нанести її невеликими порціями на місце пошкодження.


Ви можете побачити, що ви можете зробити з дивана в минулому з певною кількістю часу, матеріалів і бажання. Реконструкція дивана своїми руками Вам потрібно менше фінансових витрат, дозволить вам зберегти улюблену річ, а крім того, дасть вам можливість застосувати свою фантазію і зробити об'єкт дійсно унікальним.

Я також запропоную, що ви надихаєте 27 ідей про те, як перепланувати старі меблі, після чого ви обов'язково захочете перепланувати.

Творче натхнення, терпіння, наполегливість і красиві оновлені предмети інтер'єру. Якщо ця стаття була корисною для вас, не забудьте поділитися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное