Чому варто дивитися 30 на 50? Франклі про біль.

Жіночий вік - ніжна справа. Хтось намагається приховати його з усіма правдами і мунтами, і хтось довіряє зовнішній вигляд зморшок і перших ознак старіння.

р.



ДепозитФотогалерея

Ми всі знаємо людей, які бояться отримувати старий. Чи можливо ви самі? Цей стан справ впливає на Софію Чернишову, філолога, викладача та бізнес-тренера, який надихнула історіями зрілих жінок, приніс її секрети другої молоді. У своєму блозі вона пропонує, що сентильність Це може бути чудовий час.





ДепозитФотогалерея

«Чому варто звернути увагу 30 на 50?» попросила Софію Чернишову. Красива промисловість знає, що маніпулювати. Жіночі комплекси"Що страшне обличчя у вас є!" Ви шукаєте 50 років! І з нашим макіяжом... І це приманка припав на більш ніж одну леді віку.





ДепозитФотогалерея

Звичайно, бажання бути більш привабливими, стверджує автор одружився на 50, або розірвав шаблон, є нормальним станом думки жінки. Ми завжди були таким чином, в будь-якому віці. Велике Клеопатра, для збереження молоді та краси, приймали молочно-медові ванни (або це легенда?), а також інші «багаті та відомі» не відстали. В той же час, додає Софії, поширене почуття говорить про те, що ви можете добре виглядати, постійно піклуючись про себе, не витрачаючи гроші на надмодні процедури і косметичні засоби.

доб.



ДепозитФотогалерея

«Я 50 і досі 18». Вона вважає, що це просто кокетч.

«Чому ми не тільки випереджаємо знак старіння, але й бути різними? Чому ми не пишаємося тим, хто розумний і відповідальний? Що означає бути 18 в моєму серці? Чи це робить припливні речі, падають в любов з виворітними людьми, хвилюючись про ваш зовнішній вигляд, звіряючи всіх, будучи наївним фольгом? Що це таке? – Софія не перестає дивуватися на природі людини.

64401237



ДепозитФотогалерея

«Для деяких причин це вважається крутим. «Молода душа» і «Старий душ»? Щоб отримати розвідку, виростити, дізнатися більше, зрозуміти себе і людей краще, відрізнити істинні цінності від помилкових, мати власний погляд з будь-якого приводу, не хвилюватися про дрібниці - це зростання душі. Не доступний 18-річному. Ніна з нас насправді має 50+ молодих душ з усіма характеристиками, описаними вище, інакше життя вчить нас нічого.





ДепозитФотогалерея

У вас є багато причин, чому ви не повинні бути сором'язливими, але досить милуватися ваш вік.

Я думаю, що ми повинні бути гордими, навпаки, що на 50+ ми розумні і мудрі, достатньо, щоб не зробити приступні речі. А якщо дорослий, з головою намальований, кидає себе в абіс пристрасних або полонених на пригоди, то що заслуга там, ніж бути гордим?

р.



ДепозитФотогалерея

Одного разу я бачив фото однокласника святкування 50 років після закінчення класу. У той же час вони одягалися як учні – у шкільних формах і білих фартухах, зав’язаних зв’язків і луків, думають, що це було смішно і весело. На жаль, для мене це викликало нічого, але розчарування. Він не був смішний, він був... Молода жінка, навіть як жарт, це життєрадісна. й

За словами Чернишової, зрілих жінок, у порівнянні з 18-річними, нарешті, здобути свободу. І старші вони, фрір вони! Вона впевнено вірить, що тільки вільні люди, які дозволяють собі бути самі і жити, як вони радують. Після усього, в молоді всі повстанці, але залежать від батьківського слова, на думку однолітків.





ДепозитФотогалерея

«Я буду чесно, я не хочу мого 18». Я відчуваю себе набагато краще, тому що мої зовнішні зміни нічого не порівнюються з внутрішніми. Вони радять мені набагато більше, ніж вони згасають ознаки віку. й





ДепозитФотогалерея



Ви погоджуєтесь з цим видом? Розкажіть, як ви відчуваєте свій вік.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное