Це те, що відбувається, коли ви розтріскуєте пальцями. Вся правда від медичних мастил!

Мій чоловік любить мене дуже багато. палець-кронй Це свою звичку. Звук, отриманий під час цих маніпуляцій, не дуже приємний для слухання інших. І нещодавно я розповіли, що це звичаття призводить до остеоартрозу у віці.

Мій син повторює цю звичку, і я не хочу, щоб мої хлопці зашкодили своїх суглобів. Тому дуже важливо для мене зрозуміти, чи є пальчик безневинної звички або ні. Контакти?





Редакція "Сайт" Я вирішив намітити світло на питання, це шкідливо для розтріскування пальців?

Лікар Каліфорнії, Дональд Негер у своїх книгах і публікаціях згадує, що з дитинства він оббивав кнуклеї лівої руки щодня. Природно, Дональд часто почув попередження від своєї матері, що в старій вікі він би артрит. Але коли він був 83 роки, він каже, що його лівий і правий руки почувають себе однаково.

З точки зору звуку ми чуємо, коли наші пальці оббивають просто лопець бульбашок газу. І з цією процедурою ми стимулюємо сухожилля, розслаблюємо м'язи і ослаблюємо суглоби.

В області суглоба кістка покрита суглобовим хрящем, а сам суглоб оточений спеціальною капсулою, яка заповнюється синонімальною рідиною. Рідина знижує тертя і сприяє рухливості суглобів.





Коли ви робите різкий рух пальців, простір капсули з рідиною розширюється і тиск в ньому краплі. Киснем, азотом і вуглекислим газом розчиняють в ньому, здавалося б, кип'ятіння, формування лопців бульбашок. Це звук, який ми чуємо, коли людина забиває суглоби.

Ортопеди вважають, що характерний звук виникає в зв'язках і сухожиллях. При згинанні або розтягуванні суглобів сухожилля, здавалося б, подолати стійкість і випромінювати удар. Регулярне обов'язкове ремобілізація Це може призвести до його дестабілізації.





Ортопедичні лікарі кажуть, що якщо ви «пробуєте» пальцями пара разів в житті не буде страшним. Але що робити це весь час?

Спочатку людина не відчує шкоди від «ложності» суглобів, але після 9-13 років цієї залежності ви можете помітити, що суглоби почнуть набрякати, а пальця набуватимуть неглибоку форму.

При тривалій обхваті пальців, існує можливість дестабілізації суглобів, і це в свою чергу може спровокувати дисклокації і шемалеа потім призводять до запальних процесів в тканинах. Наступним кроком стане поява артриту.





Якщо бажання розтріскувати суглоб виникає як спосіб видалення дискомфорту в пальцях, обов'язково зверніться до лікаря. Постійне бажання розтягувати свідчить про численні спазми м'язів.

А звичаю пальці пальці можуть бути невротичні або стресові. Також варто звернути увагу.

р.



Провідні фахівці ортопедів і травматологів, при необхідності «пробивають пальці» пропонують заміну цієї процедури з динамічними вправами або затираючи пальцями ванн з морською сіллю.

Вправи для ручних суглобів
  1. Загин і розтягування пальців в кулак. При виконанні цього руху не забудьте процідити пальцями. Ця вправа повинна бути виконана 4-5 разів.
  2. Уявіть, що ви стикнетеся з кимось. Такі віртуальні кліки повинні бути зроблені з кожним пальцем. Ця вправа повинна проводитися 2-3 рази.
  3. Вичавити, в свою чергу, пальці, починаючи від маленького пальця і закінчуючи великим пальцем, потім робимо навпаки. Ця вправа повинна проводитися 2-3 рази.
  4. Виконайте перехресні пальці в порядку «ножиці». Ця вправа повинна бути виконана 4-5 разів.
  5. Підключіть пальці до «розблоку» і підніміть їх над головою, а потім різко опустіть їх вниз, кожен окремо. Ця вправа повинна виконуватися 3-4 рази.
  6. Ще раз з'єднайте пальці до «розблоку» і зробіть їх «хвилом». Ця вправа повинна бути виконана 4-5 разів.


р.



Редакційна колегія
Після декількох годин на офісному столі або на комп'ютері багато людей мають відчуття жорсткості, які намагаються позбутися від оббивання їх суглобів. 99083 р.



Він приносить рельєф, але не шкідливий для розтріскування пальців, щоб відновити їх рухливість? Лікарі кажуть, що краще віддати перевагу звичайному ручний масаж Або прості фізичні вправи. А якщо ви вирішили регулярно відвідувати басейн, то суглоби будуть дуже вдячні Вам.


Також я пропоную вам ознайомитися з корисним і цікавим способом зняття стресу після робочого дня.

Якщо вам подобається ця стаття, поділіть її з усіма, хто попередив вас про небезпеку артриту! Нехай ваші суглоби будуть здоровими, і настрій завжди радісно і яскраво!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное