заготовки зиму з кабачків

Я пішов на дачу в останні вихідні. Багато овочів і фруктів дозрівають в саду, і я і моя сім'я витрачала половину дня збору врожаю. Після того, як сім'я перебувала в природі, і я мав піти на мій бабуся.

Вона попросила мене принести її 15 кг кабачків. Спочатку я задаю, чому вона робила так багато, але коли мій бабуся нагадував мене про ласощі вона дав мені взимку, я знаю, що вона збирається варити. Це один з улюблених десертів!

Сквош джем



Я дуже люблю кабачки і використовується для того, щоб думати, що з цього здорового рослина ви можете приготувати багато страв: смажені, тушковані і запечені для закусок, обіду і вечері.

Хто б подумав, що цукіні може бути великим десертом! Крім того, вони смакують як ананас. І сік, що вони пускають, буде солодким, ніж ніктар.

Редакція "Сайт" Пропонуємо Вам незвичайні, але неймовірно смачні цукіні з цитрусом. Ця ароматна страва сподобається всім, а простота приготування приємно здивує навіть тим, хто не любить меся на кухні довго.

інгредієнти
  • 1кг кабачків
  • 900г цукру
  • 2 апельсини
  • 1 лимон






Підготовка
  1. Промийте, а потім очищайте кабачки. Потім зніміть насіння і виріжте кабачки невеликими кубиками.


  2. Перейти до препарату цитрусові. Миємо апельсини і лимон, а також зрізаємо їх кубиками. Для зручності роботи можна перенести цитрусові фрукти через м'ясорубку.




  3. У великій мисці змішайте цукіні і цитрусові фрукти і залийте їх цукром. Заварити 5 годин, бажано всю ніч. Так інгредієнти стануть солодкими і дадуть сік.


  4. Покладіть ємність з цукіними і цитрусовими фруктами на вогонь і доведіть до кипіння, відваріть на 4 хвилини.


  5. Прохолодити масу і відварити її знову. Повторити приготування 3 рази.


  6. Оздоблений джем викладають на попередньо стерилізовані банки і закриваємо кришки. Не перетворюйте банки




Редакційна колегія
Зучині є одним з небагатьох овочів, які краще їсти незрілими. Для цього варення слід вибрати кабачки невеликого розміру вагою 100-200 г і довжиною 12-20 см. Шкіра повинна бути гладкою і тонкою, без пошкоджень, відступів і подряпин.



Зауважте, що великі кабачки з товстою шкірою, велика кількість насіння всередині і м'якоть лобуса надвисають. Оболонка кабачків дуже ніжна, тому найменші подряпини і пошкодження призводять до швидкого погіршення рослинного. Тримайте кабачки. слід розмити в холодильнику в поліетиленовому пакеті не більше одного тижня.


Насолоджуйтеся цим варенням взимку, ви відчуєте частину літа в кожну ложку. Дуже незвичайний, і завдяки аромату цитрусу його просто не можна перенести в слова. І тих, хто любить ірвати, можна вирізати кабачки у формі кола. Вони будуть виглядати більш як консервовані сосни.

Не забудьте спробувати зробити це варення, і ви будете приємно здивовані. Я працюю, щоб закрити банки.

Я також запропоную вам цікавий рецепт імбирного варення з лимоном, який допоможе зміцнити імунітет і підтримувати здоров'я протягом багатьох років. Бон привіт!

Чи подобається вам рецепт? Не забудьте поділитися своїми друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное