Сік дербарис, ложка меду і цей інгредієнт. Це найкраще лікування сезонних застудних захворювань.

Коли я був маленьким, моя старша сестра часто страждала від застуди і довго хвора. Лікарі сказали, що вона мала слабкий імунітет і призначила багато різних ліків. Це не дуже допомагає. Але один день все змінилося...

У нас приїхали наші рідні бабусі з села. Ця жінка, незважаючи на свій сучасний вік, була в великій формі і повною міцністю. Крім того, Ніна Станіславівна славилася своєю глибокою щоденною мудрістю. Вона порадувала маму, щоб приготувати спеціальну пити дербарису для Ілони.





Після тижня п'яти, сестра відновила з іншого холоду, а через півроку ніхто не міг вірити, що ця дівчина була хворою дитиною.

Сириця сироп Основа напою Березай Ця рослина вбиває всі віруси в організмі і зміцнює імунітет.

Р



Навіть у давні часи корисні властивості елдерини вказали «шкіра медицини» – зцілювач і лікар Хіппократи. Тоді ця рослина вважається святою, оскільки вона може дати людям здоров'я і довголіття. Стародавні слов'яни, наприклад, elderberry була на честь. У деяких населених пунктах все одно призначено для видалення головки на очах elderberry у визнанні її цілющої потужності.

Лікувальна справа використовується в народній медицині для боротьби з багатьма недугами. І в поєднанні з медом і лимонним соком, напій захистить вас від вірусів, швидко вирішує проблему неприємного застуди і додасть здоров'я і довголіття.





Редакція "Сайт" для вас Береза сезонні застуди та інші захворювання. Будь-які недуги не страшні!

інгредієнти
  • 450мл elderberry сік
  • 1 ст. л. мед
  • 4 ст. л. лимонного соку


Херсон



Підготовка
  1. Залийте сік elderberry в сковороду і додайте сік лимона до неї. Доведіть суміш до кипіння.
  2. Після кипіння кип'ятити напій протягом 30 хвилин. І дайте йому трохи охолонути.
  3. Додайте столову ложку меду, ретельно перемішайте сироп.
  4. Для кращих результатів пити слід в теплій формі.


р.



Редакційна колегія
Зверніть увагу! Для приготування елдеричного соку слід застосовувати тільки дозрівання фруктів. Ягоди неріпе містять сильні кислоти, небезпечні для здоров’я людини.



Слід зазначити, що є також червоний вівчарець в природі. Ця рослина дуже отруйна! Тому при зборі потрібно бути обережним і не заплутати ці два типи.


Напій Elderberry. Не просто потужне лікування застуди. Антивірусні властивості роблять сироп відмінним союзником при лікуванні серцево-судинних захворювань, усунення травних і шкірних проблем. Випивання сиропу гарантовано робить вас міцними і більш стійкими до будь-якого здорового завдання.

Я також рекомендую вам ознайомитися з вибором перевірених рецептів для спекотних м'яких напоїв. Це смачно!

Спробуйте зробити цей чудовий напій в домашніх умовах. Дізнайся рецепти з друзями і вдячні Вам.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное