Турецька кава пивоваріння

Моя сестра - справжній кавовий горщик. Без чашки кави не починається. Ілона знає багато різних рецептів цього чудового напою, але вона не могла зробити каву в домашніх умовах.

Для того, щоб цей напій виявився смачним і ароматним, потрібно не тільки вкладати душу в варіння і купити дорогі зерна, але і дізнатися деякі секрети.

Недавній сон моєї сестри, і двічі. Вона, нарешті, пішла на море в Туреччині влітку, і навіть дізналася все. Тонкощі приготування кави в Туреччиній Цей рецепт розповів їй місцеву Турку, яка випадково зустрічала в кафе-магазині на узбережжі Анталії.

94576861



Коли я спробував цей рецепт на себе, я зрозумів, що тепер я буду цю каву щодня. Ароматизатор і навігація ... Я ніколи не спробував нічого краще!

Кава в Турецькому видання "Сайт" для вас Покроковий рецепт приготування Турецької кавий





Інгредієнти за 1 порції
  • 1 ч.л. дрібно мелена кава
  • 50–60 мл води
  • цукор






Підготовка
  1. Необхідно ретельно перемішати кавові боби так, щоб з'явилася дрібна шліфовка.
  2. Залийте мелену каву в Туреччині і додайте цукор за смаком.
  3. Залийте чисту холодну воду в Турку. Потім покладіть Турку на гарячий пісок або на найменший вогонь.
  4. Принесіть каву до кипіння і видаліть її з вогню момент, кавова піна починає збиратися з країв до центру.
  5. Залийте каву в улюблену чашку і насолоджуйтеся неперевершеним смаком і божественним ароматом.






Турецька кава подається на блюдо в невеликій склянці з товстими стінами. Також при подачі повинна бути ложка з довгою ручкою, декантер з холодною водою та ще одним стаканчиком.

Важливим моментом є те, що чашка перед подачею кави повинна бути нагріта. Для цього залити гарячою водою в неї і залишити її на хвилину. Не рекомендується залити напій в холодну чашку, так як це може негативно вплинути на смак кави.

Індикатор правильної підготовки кави є піною. Не варто розкласти і тримати капелюх на ложці протягом декількох секунд.





Необхідно пити каву в турецьку дуже повільно, кожен сік краще пити з льодовою водою, що значно підвищить смак. Кава зазвичай подається halva, lukum, мед або дата.

Редакційна колегія
Виберіть Турку з високою горло. Кращий напій виходить в мідь Турки. Висока теплопровідність міді дозволяє рівномірно нагрівати Турка, що має хороший ефект на якість напою.



Об'єм Турецької має відповідати саме кількості напою, які ви збираєтеся зробити. Вода повинна наповнювати весь об'єм практично до шиї. Смак кави залежить від неї.






Турецька кава відома у всьому світі за своїм дивовижним смаком і ароматом. Вражає різноманітність смаку: від солодкого до гіркого і товстого.

Також варто відзначити головний. Характеристики турецької кави - молоко не додається до неї. Спробуйте цей рецепт і ви будете закохані в турецьку каву для життя.

Не забудьте поділитися цим чудовим рецептом з ними!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное