Вона захопила капусту і посипала її на килим. В результаті радує всіх вдома!

Минулого тижня багато родичів прийшли відвідати мене на день народження чоловіка. Він був веселим, радісним і гучним. Але свято пройшло, а сліди свята залишилися на килимі.

Я вирішив зробити це вихідні. чистий і очищаємо килим. Не було нових, але в хорошому стані. Тепер на ньому були дві великі плями: одна з вина і одна з шоколаду. З шоколадом допомогло нефрит, який вирішив подавати цю солодкість і його автомобілі, а сам килим.





Покупка дорогих миючих засобів, я був дуже зміщеним, так як вони практично не допомогли, тільки змащені плями на килимі. А також недорогі послуги для очищення сухих речовин. Але розчин був знайдений, і він був простий і ефективний.

Ця порада була надана моїм бабусям, і тепер я буду застосовувати його до будь-якої критичної ситуації.

Редакція "Сайт" Я приготував для вас 3 блискучі трюки, які легко може обробляти будь-які плями на улюбленому килимі. Хто б подумав...





Спосіб #1 Основою цього незвичайного способу є капустай Цей метод очищення є найбільш екологічно чистим, при цьому капуста не тільки добре очищає плями, але і одночасно «омолоджує» поверхню килима.





Прогрес роботи
  1. Прийміть трохи обсмажте без оцту і вичавіть його добре. Щоб позбутися від характерного запаху, можна мити капусту під проточною водою.
  2. Нарізаємо виріб на поверхні килима.
  3. Візьміть щітку і починайте очистку ковроліном, прокочуючи капусту над нею.
  4. Коли капуста стає брудною, зберіть її з кімнатою, добре вимийте і посипте її знову на килим.
  5. Повторити процедуру до тих пір, поки капуста очиститься після контакту з килимом.
  6. Після обробки ковролін висихати і насолоджуватися результатом.






Цей метод найкраще працює при видаленні шоколадно-солодкийй

Спосіб #2 Щоб боротися з практично будь-якими плямами, будьте його залишки вина, кави або чаю, можна вдало використовувати цей простий і ефективний засіб. Не дивно, що деякі компоненти, які роблять його. Все продумано і перевірено на практиці.

Інгредієнти за 1 порції
  • 2.5 л води
  • 1/2 господарського мила
  • 1 ст.л. рафінованого бензину
  • 1 ст.л. оцту
  • 400г тирси


Р



Прогрес роботи
  1. У невеликій ємності залити 1/2 л теплої води і додати оцет до неї.
  2. Застосувати отриманий розчин на губку і ретельно змочити ковролін з ним.
  3. Для приготування основного виробу натрієве мило на великому тертці.
  4. Залийте решту води в середній басейн і додайте мильний чіпси до нього, потім змішайте його добре.
  5. Додаємо ложку очищеного бензину в мильний розчин, а потім залийте тирси.
  6. Пиріг замочений в розчині, перенести на проблемні ділянки на килим і залишити на 10 хвилин.
  7. Очікується тирси для висихання і всмоктування плям, а потім проковтнути їх з грибом.






Зверніть увагу, що всі маніпуляції з бензином краще проводять на відкритому повітрі або з відкритим вікном, щоб уникнути отруєння його з фумерами. Sawdust краще купити в магазині тварин, в відділі гризунів.

Спосіб #3 Цей метод працює практично миттєво і одночасно він бореться з будь-яким видом плям. Обов'язково врахуйте!

Інгредієнти за 1 порції
  • 2 л води
  • 1 ст.л. соди
  • 5 ст.л. оцту
  • 1 ст.л. прального засобу






Прогрес роботи
  1. У зручному контейнері влити теплою водою і додати пральню порошку, соди і оцту до неї.
  2. Добре перемішати всі інгредієнти і перенести отриманий розчин до спрею.
  3. Обприскування виробу на наявні плями і за допомогою побутової губки, натирати проблемні місця на килимі.


Це найпростіший і найефективніший спосіб боротьби з ковролінй

499 р.



Я просто впевнений, що ви зможете підібрати деякі з цих способів для себе, і процес приведення килимів до досконалості буде набагато простіше.

Редакційна колегія
Також я пропоную вам дізнатися пару хитрощів, як очистити квартиру за допомогою непроваджених засобів. Швидкий, простий і ефективний!
З такими хитрощами ви не боїтеся ніяких плям! Використовуйте ці поради та розповідайте про них, щоб вони могли легко видалити плями з килимів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное