Любов над раком. Знаючи свою історію, я прийняв, мабуть, найважливіше.

В інтернеті в одному з соціальних мереж я прийшов через профіль красива дівчина, нагадує ніжний червоний квітка.

На перший погляд, її профіль був наповнений красивими та яскравими фотографіями з квітами, нарядами та фотографіями з різних куточків нашої планети. Але коли ви дізнаєтеся значення цих постів і фотографій, ви починаєте думати про найважливіші значення в житті.





Назва дівчини - Катерина. Більше трьох днів тому Katya пішов. Вона загинула раку. Після вивчення її історії я зробив, мабуть, найважливіше рішення в житті: жити тут і зараз.

І незважаючи на це фіналу, я знову переконаний про владу моєї улюбленої казки, яка перекладається з латинської мови як: «Кохання підкорює все». І я хочу, щоб читати історію Катя і побачити її з мене.

Любовні набори. Якщо раптом є відчуття, що все в житті поганий, і ви не хочете нічого, просто пам'ятаєте історію цієї сміливої дівчини і починайте. Святкуванняй

Ця історія - це серцебиття і одночасно оптимістична. Це дає кожному шанс зробити ще одну спробу жити в режимі «все і зараз». Я особисто вчинив себе, щоб навчатися... Я знаходжу в дію щодня і навчаюся відсвяткувати життя. Вивчайте з Катя.

«Катя відсвяткувала своє життя таким чином, що багато її знайомих тепер відчувається не тільки біль у втраті, але і кеєн бажання жити», - сказав людям, які знали і люблять цю дівчину.

Щоб залишити такий спосіб, що в серцях родичів, друзів і просто знайомиться з підвищеною спрагою життя є даром справжньої любові і глибоке розуміння того, чому ми надіслали тут на всіх.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Я люблю лютий (особливо коли ми йдемо на відпочинок?) Ну, в цілому, хороший місяць: хоча взимку, але коротко, і пара свят тут! І ДР, що маленьке, і приємно! До речі, останнім часом є особлива концентрація Aquarius навколо мене! І з'явилися нові знайомства! Скільки ви тут на моїй сторінці? Aquarius, будь ласка, зв'яжіться з нами

Повідомлення від @ekarusa Feb 5 2017 в 7:59 PST



Про 5 років тому дівчина дізналася про страшну діагноз - рак кишечника. Її справа була майже ненавидимою, і лікарі сказали Катя гірку правду, що вона скоро гине.

В той час як Катя була в шоку на її медичному вироку, вона зустрілася з молодим чоловіком. Це єдиний, що кожна дівчина чекає. Він прийшов з Великобританії в місто Воронеж на бізнес-турі.

Той факт, що вона не встигла, Катерина негайно розповіла. Вона уникла зустрічі з ним, щоб не зіпсувати, як вона вірила в час, його життя. Але він не повернувся, і один літній день дівчина погодилася на пропозицію про шлюб.





Після весілля пара відразу почала діяти. захворюванняй Шемотерапія, що плітає все буде окай. Зняття з багатьох лікарень.

На певній точці він прийшов. поліпшенняЛікарі привітали пара за свою перемогу. Поцілунки протягом декількох місяців були в ейфорії з того, що все пройшло. Але через чотири місяці, рак переірвав, в його найгіршій формі: метастази розширюються всюди.

Тоді любителі розуміли: ще немає точки боротьби, потрібно насолоджуватися дуже минулими моментами життя разом.

Завдяки HIM для казки в моєму житті куля #nickuneotdam #guard ваші близьких #hold туга #boracaysunset #ekarusainboracay

Опубліковано @ekarusa Feb 21 2017 в 5:55 PST



Медичні мастила прогнозували Катя менше року. Але вона проживала проти всіх захворювань! Зняти життя, Катя і починати подорожувати багато.

На прозорому пластиковому човні ми ще не пропускаємо) ??? Очистити дно #kayaking ?? #ekarusaonmaldives #velassaru #velassarumaldives #maldives

Повідомлення від @ekarusa June 28 2016 в 5:35 PDT



У своєму профілі соціальних медіа ви не знайдете нічого про захворювання, про її страшну діагноз. Але можна знайти багато тепла і світла, які зазвичай випромінюють людину, яка закохана в життя з душею і для реальних.

3 Найщасливіші Роки мого життя? Нема Ювілей

Опубліковано @ekarusa June 27 2017 в 9:16 PDT



Кілька кроків від смерті, Катя не помирає жінки на даний момент. Вона була жінка, яка любила чоловіка з усім серцем. свінгери і все в ній.





Вона любила її нефритами.

І нехай мій диплом вчителя залишається незадовільним, але любов до дітей - це, і завжди буде! ова #dresser #kohyasem #молоде

Повідомлення від @ekarusa Oct 5 2016 в 7:33 PDT



Катерина зацікавила моду.





Я любив життя дуже багато.

Чудовий день, чудова погода, чудова прогулянка по вашому улюбленому місті з коханим чоловіком! Все в усьому, життя, я люблю тебе)) #Я сподіваюся, це взаємне #howmalonado для щастя #isbokubantik?

Публікація від @ekarusa Apr 30 2017 в 10:29 PDT



В кінці Катерина залишила нас, але її хвороба не перемогла! Любов цієї крихки і яскравої дівчини для чоловіка, життя і світу є справжнім переможцем в цій історії.

1035154



За всіма яскравими фотографіями в її профілі завжди були страшні болі, які тільки її дівчата знали. У минулому році її життя Катя важко їсти.

Любов має найбільшу владу в світі. міцність над хворістю, сила, щоб піднятися з колін і ходити. З любов'ю є єдине, що має сенс в цьому божевільному, жорстокому, болючому, страшному, але сльозний, красивий світ.

Фото в соняшниковому полі? ¶ Дон! Літо не в вагах)

Повідомлення від @ekarusa Aug 7 2016 в 12:41 PDT



Редакційна колегія
Знизу мого серця я запитаю вам, щоб познайомитися з цінною інформацією про те, чи можна вчасно побачити рак, який і як це зробити, чи має сенс зібрати багато грошей для лікування і чи є шанс вижити. Онколог-інноватор розповідає про найважливіші та важливі моменти. Не буде лази і читати його!
Коли я закінчив цю статтю, сльози вийшли з очей. Сльози, які приходять з використанням і розумінням як життя цінЧас, який ми отримали. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Свята життя як Катя зробив.

Я щиро бажаю вам здоров'я! Не забудьте поділитися цією інформацією з друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное