Ця техніка стала трендом знову. Якщо ви знаєте, що я маю на увазі, отримайте нитки!

Після того, як я був ще 8 років, будучи в країні, я знайшов в мансарді забутий, але досить цікавий, тканий з ниток. Я вніс в будинок і запитав, що це було.

Як виявилося, Кашпой Ця методика в моєму студенті роки спробувала оволодіти матір'ю, але потім покинутий, і кисть.

Довгий час я не чув багато про цей тип виробів. Але зараз, як багато ренесансів і традиційних технік, макраме відчуває ренесанс. І не просто відродження, але ціла творча бум. У 2017 році використання інтер'єрних виробів, виготовлених в цій техніці, стала неймовірно модним і популярним.





У одному з соціальних мереж я побачила профіль талановитої дівчини з Арізо, яка активно сприяє відродженням макраме.

Емілі Катз заснував сучасний Macrame і активно навчає людей цей вид рукоділля. Вона також пише блог, який показує цікаві приклади застосування макраме в сучасних інтер'єрах.

Лісабон! Шановні відвідувачі сайту! 3 червня та 4 червня. Рослинна вішалка, настінна підвіска, і розширена з кольором! Крім того, Seattle і NYC все ще мають плями відкрито. Посилання на профіль LONDON, AMSTERDAM, COPENHAGEN Семінари найближчим часом!

Опубліковано Emily Katz (@emily_katz) Квітень 5 2017 в 3:31 PDT



Редакція Макраме "Сайт" Я приготував для вас ідеї застосування macramé в дизайні інтер'єруй Я не можу стояти, щоб побачити цю чуйність!

  1. Без макрами не робимо практично будь-якого інтер'єру, створеного в Українськай Такі елементи декоровані усіма видами франци, щітки, додають дерев'яні і металеві намистини або стилізовані підвіски до плетіння.
    Лісабон! Моя майстерня приходить до вас завтра! 3 червня. З @oapartamento Я навчаю майстер-клас для початківців та передових студентів. Також викладати ці вихідні, @earlofeastlondondondon буде поширюватися на майстерні з виготовлення свічки. Сьогодні ви можете зареєструватися! Детальніше на сайті! Веб-сайт: www.macrame.com Португалія, тут ми приїжджаємо !!! Українська #сучасниймакрамероба магазин

    Повідомлення від Emily Katz (@emily_katz) 2 червня 2017 в 1:49 PDT



  2. Ця техніка також стає незамінним доповненням до стилю країни. Не дивно?
    Останнім шансом на реєстрацію на недільний махраме настінний підвісний клас цієї неділі в COPENHAGEN!!!! Посилання на профіль ...

    Повідомлення від Emily Katz (@emily_katz) 26 травня 2017 в 7:41 PDT



  3. Без товарів, виготовлених в техніці сучки, не існує популярних напрямків боху. У інтер'єрі Бого можна використовувати такі Увійтий
    Я в даний час в Копенгагені, але один з моїх дивовижних помічників, @karajeansee woke up рано в Сіетлі, щоб встановити ці 15-і високоміцні рослини для приватного клієнта. Терарії @espefloral - Також я шукаю, щоб навчатися в STOCKHOLM!!!! 21 травня. І мені потрібна локація... хто має пропозиції?

    Повідомлення від Emily Katz (@emily_katz) Може 5, 2017 в 9:47 PDT



  4. Макраме можна знайти в будинках скандинавського стилю. Ці вироби люблять своєю лаконічністю і одночасно дуже привабливим зовнішнім виглядом.
    МІННЕАПОЛІЇ! Я приходжу на вас 28 січня, щоб навчити два майстерні в студії @witanddelight_! Приходьте дізнатися, як назвати висить рослина в одному класі і навісу стіни в іншому. Снаки, надані @damicocatering Sign up at the Modernmacrame.com

    Повідомлення від Emily Katz (@emily_katz) Jan 17 2017 в 9:46 PST



    І ось ще один чудовий приклад використання макраме в дитячій.




  5. Одним з найбільш модних стилів нашого часу є лофт. Тут можна знайти цікаві речі Макрамай
    АНХОРАЖ, АЛАСЬКА! Я очолю свій шлях 12 березня за день майстер-класів в галереї Палетт Арт простір. Підписатися на Modernmacrame.com

    Повідомлення від Emily Katz (@emily_katz) Feb 9 2017 в 11:24 PST



    Дизайнери створюють лише дивовижні світильники для майбутніх світильників.

    Портландія! 2 квітня в студії Portland! Все, що вам потрібно, в тому числі кольоровий шнуровий світло! Sign up at Modernmacrame.com —————Це трохи більш просунутий майстер-клас, але новачки вітаються занадто! Фото @philchester @unionpine Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Голос!

    Повідомлення від Emily Katz (@emily_katz) Mar 14 2017 в 1:20 PDT



  6. Ось один. макраме доповнить інтер'єр кухні в стилі Прованс або стане вишуканим аксесуаром у вітальні.


    Це дивовижна.

    Я повернувся #myinspiredfriends на цьому сірому понеділок, де я поділю здорових жінок, які мають підтримку. ---- Я зустрів @marrowfine_ в одному з моїх майстер-класів в Сан-Дієго кілька років назад, а з'єднання було безпосереднім. Ми просто не знали, що ми робимо все разом. А ще, хто знає! Коли в LA недавно ми зустрілися і розробили цей красивий бірюзовий кільце разом. Я хотів зробити щось особливим, щоб нагадувати мені, що ми всі гідні любові, і що є краса в світі. Я допомагаю їй поширювати слово, і на цьому Супер повний місяць, який говорить про випуск і пропозиції, вона дарує вам 25% від всіх ювелірних виробів на своєму сайті для сітки 72 годин з кодом: СУПЕРМООН ------- Я знаю, що це повідомлення не політична, але це про підтримку жінок, які належать, і голосувати з нашими доларами, які є спосіб голосувати кожен день... #любительбони

    Повідомлення від Emily Katz (@emily_katz) Noah 14 2016 в 11:09 PST





Я думаю, що ви можете помилуватися цією красою назавжди! Цей тип рукоділля дає можливість показати уяву і реалізувати найсміливіші креативні ідеї.

Редакційна колегія
Техніка мараме - чудова можливість подарувати інтер'єру індивідуальності. Спробуйте створити кілька речей в техніці вузлика. Ось так чудово! Завтра - ваш останній шанс зареєструватися на SEATTLE це субота з @homesteadseattle На заводі «Нові заводи» учасники майстер-класів отримують перші браси на заводах і 20% від рослин. Зареєструватися на сайті в профілі. І ви можете навіть познайомитися з Donut ...

Опубліковано Emily Katz (@emily_katz) Квітень 6 2017 в 4:24 PDT



Виберіть простий дизайн для вашого першого проекту. Можна почати плетіння браслетів, які стануть хорошим стартом в майстерні макраме.


Я надію, що надихнула ця стаття. Скоріше, поділитися цими ідеями з друзями, можливо, вони також матимуть бажання зробити щось своїми руками.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное