Сюріца обробила наші предки. Її значення було... Ми знайшли рецепт приготування їжі!

Наші предки були мудрі люди, вони знали, як зберегти на зв'язку з природою і використовувати подарунки для здоров'я. Найбільш цінними і корисними продуктами були ті, які вирощували і вироблялися в межах регіону проживання. Те ж саме думка про те, що фургони були про трав'яні грейпфрути для приготування напоїв. Вони знають, як це зробити!

Редакція "Сайт" Я знайшов рецепт одного з основних напоїв, що продовжує життя. Я готовий поділитися секретом його приготування.

Російський напій Сура, або мармот, є поєднанням настоянки рослин, меду, «ягідної гриби», натуральної молочної продукції та ключової води. Це СтародавнійДля здоров’я та духу використовуються для здоров’я та здоров’я.

Ми розповімо більше про кожного інгредієнта. З яких трав ви вирішили зробити напій, залежить від свого майбутнього смаку. Головне розглянути при виборі є поширеність трав у рідній землі. М'ята, меліса, ромашка, листя малини, смородини, ярус - все це дасть напій неповторним смаком.





ДепозитФотогалерея

трави. Поставте її в трилітрову баночку і залийте третину води в неї. Додайте 150 грам меду, накрийте марлеву посудину і висаджуйте її до світла протягом двох-трьох діб. За цей час вміст буде наповнений сонячною енергією.





ДепозитФотогалерея

"Беррі гриб" Це ягідний стартер, який містить тартарні бактерії. Щоб приготувати його, збираємо дві склянки перерізних ягід, смак яких вам подобається найбільше. Зробіть однорідну масу: додайте до них половину склянки цукру або меду і ту ж кількість води.





ДепозитФотогалерея

Проварити суміш на слабкому вогні і залишити в закритому посуді в темному місці протягом 3-4 діб. Під час цього часу сметана додається до свінгериЯ б сказав!

990 р.



ДепозитФотогалерея

Натуральний мед Придбання, надані нам бджілками. А також природний антисептичний, який має бактерицидні властивості. Перед додаванням до стартера слід змінити його структуру: кип'ятити водою в співвідношенні 1: 1 або тепла в водяній бані.





ДепозитФотогалерея

Виберіть домашній мед, так як магазин може містити штучні добавки!





ДепозитФотогалерея

Молоко. Він повинен бути цілим. Порошок або навіть натуральний, але пастеризований, не дасть бажаного ефекту. У деяких варіантах рецептів сої використовують свіжі. В інших, вони попередньо ферментовані для отримання вершкового масла. В обох випадках молочні продукти вигідні. Виберіть в залежності від того, який смак ви хочете: кислий або солодкий.





ДепозитФотогалерея

Редакція"Сайт" пропонує класичний рецептдивнийй

інгредієнти
  • 18 літрів весняної води
  • 4.5 кг меду
  • 400г ягідний гриб
  • Настоянка 1 літрової рослини
  • 2 л молока


Змішайте все це, залийте скляними пляшками, не закриваючи їх щільно, і залиште в яскравому місці і прогрівайте протягом трьох днів. Потім перемістіть банки на темне місце і залиште їх на 20 днів. Це необхідний час для завершення процесу бродіння та осаду. Після закінчення терміну дії даного періоду Мапа Будьте готові!

Головна перевага сої, яка також називається медовою енергією, полягає в тому, що її використання не веде до похмілля. Насолоджуйтеся приємним смаком, ви будете почувати себе весело і стрибок сил. І навряд чи головний біль!





ДепозитФотогалерея

Поділіться своїми друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное