Я купив виноград на ринку. Я шукав його і він був вкритий білим.

Я просто люблю виноград! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Вчора мій чоловік був на ринку і приніс кілограм синього винограду. Виноград був великим і красивим, але коли я шукав уважно, я бачив, що більшість ягід були покриті білим.

Спочатку я думав, що це може бути те, що. Але знаючи, що кохана людина була поганою на садівництві, я прийшов до висновку, що це може бути ознакою. виноградна хворобай





Існує величезна різновид сортів винограду, але вона також має велику кількість захворювань і шкідників.

Редакція "Сайт" Я приготував корисну інформацію для вас, Як відрізнити якісний виноград від інфікованого, а також як запобігти виникненню винограду, якщо ви схильні до його вирощування.

р.



Невелика біла дошка на ягодах відбувається в певних сортах винограду. Наприклад, сорти «Молдова» і «Муска Гамбург», останні з яких був виноград, придбаний чоловіком.

Гамбург Мускат має всі чорні кластери, покриті нальотом. Білий наліт в цьому випадку не є ознакою захворювання. Це просто біологічна особливість цього сорту.

Однак наявність білого нальоту на ягодах, особливо на листках і самому вині, може віднести серйозні проблеми.





Якщо поверхня ягод і листя винограду покрита білим покриттям, схожим на зовнішній вигляд до борошна, то виноград інфікований оїдією. Однак якщо ви помітили ознаки захворювання на початковому етапі і просто зніміть заражені ягоди або листя, то фокус інфекції буде знищений, а білий наліт почне зникати.

Подивіться на спину листя рослини. Якщо подивитися пухнастий наліт там, виноград заражають хворобою, як роса. Слід зазначити, що це захворювання дуже важко помітити на початковому етапі. При зараженні росою плями на винограді жовтуваті і жирні плями. Але після дощу вони покриті невеликим білим покриттям.

Захворювання Ойдію і Мілдю дуже небезпечні, оскільки вони впливають як на виноградний кущ, так і сам урожай.





Білий наліт від інфікованого винограду ви відразу відрізняєте від сортового знака, а звичайний наліт не завдасть шкоди людині.

Редакційна колегія
Загальний і ефективний захід контроль за захворюваннями Це перманганатний спрей. Розчин простий: в 1 л теплої води необхідно додати десятки кристалів перманганату. Вода повинна бути трохи рожевою. Обприскування проводиться 1 раз на два тижні, і потрібно поливати як здоровими, так і ураженими виноградними кущами.



Цей захід ефективний як профілактика. Висадка трави повинна бути оброблена двічі на рік - навесні і після цвітіння. Дуже важливо не обробити рослину під час цвітіння, щоб марганець не потрапив в ягоди, а потім в організм людини.


Я сподіваюся, що ця інформація була корисною для вас. Поділіться цією статтю з друзями, які потребують цього.

І запропоную Вам приготувати смачний салат з виноградом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное