Лена Миро розповів, як вона розділяє людей на «други» і «аліенс»! Всі точки.

Лена Миро відоме своїм скандальним блогом, де вона ділилася своїми думками про людей, серед яких є зірки шоу-бізнесу та політиків, а також розповідає про життя в цілому. Але реальний скандал не її, але її читачі. емоціями, що її думка викликає у людей, можуть призвести до цілої війни. У будь-якому випадку, вона вже стала впізнаваною особою, яка скаже, інші страхи та інші захоплення її.





Зареєструватися Олена Міро Вона сказала, що вона завжди розділяє людей на «други» та «інших». Вона має список 10 предметів для того, щоб незнайомці вийшли під. Редакція "Сайт" Повідомляємо Вам більше про знаки Лени, які виховали непотрібних людей.





Навіть людина, яка висвітлює цей світ з випромінюючим посміханням і бажає всім людям добре, підсвідомо ділить їх на необхідний і непотрібний. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Це людська природа. Ми різні, і це приступить до цього.





Але як категорична Lena Miro це питання виявлення незнайомців в її середовищі дійсно дивно. Якщо людина падає не менше одного з пунктів на її списку, вона не хоче бачити його в її житті.

«Я поділяю людей на незнайомці і шахту. Я маю спільну землю. З незнайомцями я взагалі не на шляху, Лена пише. Ось список. Це, звичайно, набагато довше, але це перше, і тому головне, що прийшли до розуму дівчину.





Знаки незнайомців
  1. Не дивитися гру престолів.
  2. Напої солодкої соди, такі як Кока-Кола.
  3. Він не робить фітнесу.
  4. Володіє словом «сити» в його лексіконі.
  5. Паління.


  6. Не має нічого проти цирків, зоопарків та інших закладів, в яких тварин використовуються для примушення людей.
  7. Він чужий вентилятор або капелюх.
  8. Він любить радянське кіно.
  9. З повагою Сталін.
  10. Він скаржаться на брак волі.






Рада Реакції
На нашу думку, не вимагаючи людей. Невідповідність вибору серії не означає, що людина може завдати шкоди вам. Навпаки, життя показує, що протилежні приваблюють.
Ви маєте будь-які критерії, за якими ви розбити Ваші та інші? Скажіть про них в коментарях і поділитися думками про скандальний блогер з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное