Італійський друг прийшов до відвідування і був захоплений. Все чоловіче!

Російські чоловіки з року до року відносяться до найбільш непривабливих осіб сильної статі. Така сумна статистика є небезпечним Чоловікам Він об’єднує жінок, які перетворюють правосуддя. Нормальні жінки, які ми принаймні занурилися, але чоловіки, особливо понад 40, ні, так і йдуть в нашу красу в заморські країни в пошуках щастя. Чи є наші люди дійсно, що погано?





Редакція "Сайт" Я не можу протистояти спокусі і вирішив дізнатися, чому наші чоловіки так страшні.

Не так давно я відвідував друг, який жив у Італії протягом 20 років. І не на півночі, але в Неаполі – не найперспективніше місто переселенців і біженців. Її життя не поганий, вона багато подорожує по країні, і є щось сказати її. Вона прийшла до нас. був шокований. Нестандарт життя, бруд на вулицях або соціальних проблемах, які в Неаполі принаймні знімають, але зовнішній вигляд і рівень занурення наших чоловіків!





Некмепт, бооріш, слизькі істоти, часто п'яні і в основному гарячі, вони викликають повне занурення і знежирення. І що про хмару страшного вигорання в громадському транспорті вечори... І серед усіх цих углості в натовпі миготливих неземних істот, довгошерстих і доглянуті, стильно одягнених і манікюрних. Наші жінки На даний момент ви думаєте, «Ралі!» Ми звикли до такого склепіння. Що таке лов?





Нема в Італії! Неважливо, скільки вони заробляють або скільки вони старі, італійські чоловіки подбають про їх зовнішній вигляд і здоров'я. Це правило. Вони не мають можливості відокремити від своїх дружин і знайти інших, відмовивши своїх дітей. Закон зобов'язує чоловіка жити з однією жінкою для відпочинку свого життя, інакше ви будете залишатися голими і босоніжними.

Дійсно, наші чоловіки на вулиці виглядають не так часто, як на прекрасному сексі. І якщо він зупиняється, він поспішає відходити і знайти собі щось приємне. Неповторні зачіски, триденний неголеність, але не на всіх, як Бекхем, болить дзвіночки і шкарпетки з сандалі - все це викликає великий біль. Безпосередньо для естетичних почуттів.





Не варто турбуватися про такі дрібниці. Навпаки вони несуть свою недбалість з особливою гордістю, адже це головна особливість, яка відрізняє їх від жінок. Тільки кілька людей думають, що вони потребують додаткового догляду, крім ранкової сигарети і щітки зубів.

Великий патріотичний Війна значно вплинула на сучасну відносини у пострадянському просторі. Багато хто не повернувся з війни, більш сильний секс був катастрофічно відсутністю, суспільство спотворилося, і зараз більш слабкий секс бореться за сильніший. Це продовжується в цей день, хоча було відновлено чисельний баланс сексів.

р.



Здається, що ця ситуація повинна бути вигідною для чоловіків. Але ні, вона загинула свою маму, сексуальність і жорстокість, перетворюючи їх в немовляту і пасивні істоти, чекаючи дружини харчуватися і купити шкарпетки.

Справжня російська людина. Як виглядає светр після місячного приводу, але це, ймовірно, тому що він навантажувач після вантажівки. Звичайно, освіта, психіка, звички, навколишнє середовище - це те, що цвіль людина. Але такі основні і банальні речі, як гігієна, ніхто не скасував.





Здається, що більшість представників сильного сексу в дитинстві вводили ідею, яка переглядає себе «не чоловіка». Вони перевозять все своє життя без спроб переосмислити його. Коли ви подивитеся на акуратний, обрізаний і пропрасований чоловік, душа радує, але людина, яка звертає увагу на його зовнішній вигляд і здоров'я не повинна викликати захоплення, це повинно бути нормою.





Ми сподіваємося, що ця стаття дозволить вам думати не тільки жінки, які звертаються за зовнішнім виглядом чоловіків з їх увагою і любов'ю, але і чоловіка, поведінка яких і зовнішній вигляд часто виходять за спадковість.

Не забудьте поділитися цією статтею з друзями в соцмережах, ви неодмінно будете мати щось для обговорення!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное