Хочу зробити швидку піцу. Я тільки проживаю 9 хвилин і в результаті...

Особливий смак для прорізів дає наявність грибів в начинці. Я завжди тримати в морозильній камері постачання варених мелених грибів, які я збираю себе. Що я знайшов шахту. Люблю мене. грибй

Але якщо у вас немає грибів, і ви купуєте гриби або обробити їх страхом, то приймати гриби. Вони безпечні і легко поглинаються навіть тілом дітей.

р.



Вони називають їх різними речами: гарячі бутерброди. лосини тортиШвидка піца. Але сутність цього не змінюється: це серце і смачна страва, яку можна приготувати за лічені хвилини від простих і доступних продуктів. Sloths добре підходить для сніданку або закуски.

Гарячі бутерброди в каструлі Інгредієнти
  • 150-200г гриби
  • 150г ковбаса або шинка
  • 1 цибулина
  • 50г твердий сир
  • 1 картопля
  • 1 яйце
  • 1 нарізаний лист
  • сіль
  • перець


Підготовка
  1. Виріжте ковбасу невеликими кубиками.



  2. Зріжте цибулю дрібно.



  3. Очистити картоплю і натрієм на середній тертці.



  4. Сир натрію на великій тертці. 698374



  5. Варити гриби і подрібнити їх в м'ясорубку. Краще зробити грибні заготовки заздалегідь, щоб, готуючи слоти для сніданку, не витрачаючи зайвий час.



  6. Змішайте ковбасу, цибулю, тертим картоплею і сиром в одній ємності. Додати яйце. Продам його і за смаком. І добре перемішати.



  7. Для кожного скибочка зрізаного лофа, помістіть столову ложку начинки і розподіліть її рівномірно по всій поверхні.



  8. Залийте рослинне масло на сковороді і дайте йому прогріти. Поставте на сковороду щілину і злегка вичавіть їх. Поставте їх на одну сторону тільки за 2 хвилини.






Після зняття закуски з вогню ви зможете відразу ж подавати в стіл і насолодитися смачною їжею.





Як виглядає звичайний сендвіч, але він виглядає як повна страва. І вони чудово смакують!

Це кулінарний лайфхач. Що таке? Кукурудза Ви знаєте? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Якщо вам подобається цей рецепт, поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное