Я помітив дивну висипку в моєму нефриті по всьому тіла. З’ясуйте, що вони негайні папули молюсків!

Під час пікірування мого чотирирічного нефрика з дитячого садка я — тітка, яка не була досить досвідчена в дитячій хворобі — застрягнула те, що я бачив на шкірі дитини. Вся шия, спина, руки і пахви дитини були тушковані з невеликими прищами розмір збитого зерна.





До мого питання: «Що це?» Учитель спокійно відповідав: «Ойдіть до лікаря-дерматолога і дізнайся». Ми не відходимо час і побігли до найближчої клініки для консультації лікаря.

3610Р. 4200Р.



Після того, як в офісі правого фахівця хлопець став дуже нервовим і був вже готовий бігти, поки ніхто не не торкнувся йому і, Бог заборонений, не дала ін'єкції.





Але я був радикально розумовим: миттєво взяв на себе обсаду в руках і сиділи в стаціонарі. За кілька секунд для досвідченої жінки, щоб зробити точний діагноз. Малкaй Ця хвороба не має нічого спільного з живими молюсками. Просто під мікроскопом, внутрішній вміст прищів віддалено нагадує інгабітант оболонки.

Негайний молюск у дітей



Небезпечний і не потребує особливого медичного лікування. Однак, якщо натирати або розчесати прищики, вони розподіляють далі по поверхні шкіри.





Діти є основною групою ризику, значно рідше інфекції впливає на дорослих. Ви можете отримати в будь-якому місці: на майданчику, в басейні, в транспорті, при використанні інших засобів гігієни або одягу.





Дорослим найчастіше стати зараженим сексуальний intercourse. У цьому випадку висип впливає на статеві органи, живіт і внутрішню поверхню стегна.

Характерним ознакою захворювання є прищі з депресією в центрі. Всередині кожен прищ містить в'язкі воскові речовини, іноді інфекція супроводжується сильним свербіжом.





Лікування негайного молюска ґрунтується на введенні всіх заходів для запобігання поширенню інфекції: обмеження контактів пацієнта з іншими людьми, прасування одягу інфікованої людини щодня, дотримання правил особистої гігієни (не заборонено використовувати інші рушники та катертини).





В жодному разі не варто забувати про зміст прищів! Існує великий ризик поширення інфекції, отримання нових вогнищ над тілом. Краще довірити видалення пуповиків до лікаря. Нерідко лікарі вдаються до допомоги лазера, рідкого азоту або хімічних розчинів.



Ви не знаєте і ваших близьких! Пам'ятайте, що не всі захворювання небезпечні, оскільки ми боїмося.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное