Комаровський: Ми ведемо до боєзні, хоча ні, вони не ведуться - вони вже були привезені. Щодня з нами!

Щодня ми навчимося з новинами на телебаченні більше і більше фактів про наш прокат в абіс, задня медицина. Ми не здивовані, що в більшості лікарняних підопічних немає ванних кімнат і базових засобів гігієни.





Ми вже звикли до того, що дитячі лікарні мають підопічних 14 квадратних метрів, і вони будинок 6 дітей і 6 годуючих мам. Довгий не виділяє, що в середині робочого дня лікар просто може бути не на місці. Він пішов про свій бізнес і не забирав телефон, коли сім'я хлопця, який був в ДТП, вже відчайдушно чекати допомоги.





Євген Комаровський, в одному з його статей написав все, що думає про точну ситуацію в країні. медична реформаВи намагаєтеся підняти дитину і ніколи не підійти до лікарні? Не працювати!





І ви будете в шаббі вперед, в компанії 5, як безшумний / пацієнт / надії, що буде нести, щоб дивитися вашу дитину буде захоплений 4 рази на день з лікарськими засобами, які по всьому світу вже давно забули. І ці ліки ви там і купите в особистій аптеці головного лікаря.





А коли старші батьки знаходяться на дверцятах кращого світу, ви зможете провести їх з гідністю? Немає больових відчуттів, не мокрих постільних речей? Так, я розумію, що є кілька шансів жити в старій вікі, важко жити до пенсії, але якщо він робить, є шанс легко доглядати без страждань і приниження?





Ви не даєте дамну про себе. Моя дитина. Мої батьки. Вони ведуть вас до боєзні, але ні, вони не ведуть вас. Щодня з вами менше. Найсвіжіші / мудрі бігти. Ті, хто не може втекти, буде красти. Розумний/розумний тримати на бічних лініях і назад до виходу.





Решта бандитів - це шаутінг і штовхання: якщо вам не подобається, отримайте тут! Деякі люди, як і раніше лякають, готують законопроекти для реформування медицини. Я не є організатором реформи або організатором охорони здоров’я. Я не говорю, що ці проекти хороші/погані.

1 990 р.



Я хочу, щоб люди вважали їх, і будь ласка, скажи, що це не добре, нам потрібно переоцінити їх! І відразу ж займався реконструкцією, тому що час працює, і з часом проходу люди збираються.





Ви не можете бити людей, які висловлюють свою думку. Що привезли людей на вулиці. Чи можливо зараз? Всі наші Догляд за здоров'ям Це порушення людської гідності.

Якщо суспільство спокійно схвалив депутатів, які ігнорують найбільш гостру проблему кожної сім'ї, то суспільство заслуговують таких депутатів. Ви заслуговуєте! А що робити твої діти? Для чого гріхів вони отримали таких батьків / виборців?





Я знову звертаюся до депутатів: прокинутися до нього занадто пізно! Навіть у більшості пацієнтів пацієнт має ліміт. Навіть найвишуканіший билінг має ліміт. Ми будемо жити без соціальних медіа і без будь-якого іншого, ви можете заборонити. Але люди не можуть вижити без ліків. й





Що ви думаєте про поточну систему охорони здоров'я? Обов'язково поділитися своїм читачам в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное