Коли ми повернемо з нашого відпочинку, ми розуміємо, що ми не європейські. Так сумний!

Ми живемо в будь-який час, коли ви можете легко відвідати різні країни і спостерігати життя людей в них. Буде гроші і час. Проживання в одному з зарубіжних країн, ви запитаєте себе просте питання: «Чим не можна жити?» Це дивно, скільки людей лікують себе та інші з повагою.





Нещодавно редакційна колегія "Сайт" Я прийшов на думку відомого драматурга і актора - Євгена Гришковця. Так, як це може бути, багато способів він правий. Ми вирішили дізнатися більше, чому наші люди не досягають успіху. Європейськай





Довгий час, як тільки я вперше прийшов в контакт з європейцями на літньому канікулі, я відразу хотів дізнатися, як їх відпочити, діяти, розподілити свої часові, фізичні та фінансові можливості, такі як їх. Про нас Результат не нулю, але негативний, пише Євген. Як бачите, це не про доходи, а про звички.

Європейки їдуть на відпочинок, не їсти і пити гроші, витрачені на поїздку і покажуть свої кращі наряди. Ми не зараховуємо гроші на екскурсію та оздоровчі процедури. Вони дуже хороші в управлінні фінансами і часом.

р.



ДепозитФотогалерея

Ми завжди намагаємося зробити більшу частину кожної дії. Наприклад, на відпочинок потрібно їсти і пити все, що ви бачите, бо це безкоштовно. Не важливо, якщо це здорово, або якщо ви її любите. Гришковець підтверджує це спостереження: «Я продовжую вечерю, маючи намір їсти тільки томати, сир, можливо, креветки. Але якось виходить все з макаронами, вина, пива ... Тоді безглуздий обід.

Я не маю часу, щоб отримати голод після пізнішого обіду. Більше вина, ніж пляшка на брат. А потім я прокинувся на ноон і пішов до моря, як тверда праця, бо це було літо, і я пішов спеціально до моря.

Р



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. На пляжі, доки сонячні опіки занадто багато. Вони розуміють, що засмаги до стану смаженої курки дуже небезпечно для здоров'я і може викликати рак. Тому вони завжди використовують креми з захистом від SPF.

Навіть європейські купують культурно. Немає однієї стрибки бомби в басейн, особливо одна вагою 150 кілограмів. Завжди приїжджайте до екскурсійного автобуса.





Вони можуть плавати мирно і спілкуватися один з одним. Ви коли-небудь зустрілися з європейським, хто так ледачий, щоб вийти з моря, що він йде в туалет прямо там? Ми сумніваємось. Під час засмаги зазвичай пити воду і читати книги.

Але ми не маємо книги в руках, але телефон для себе, не води, але принаймні коктейль: «Європейки можуть пити щось повільно, читаючи на пляжі». Найвища вода. Я шкода витрачати дорогоцінний час на воду. Так не можна читати. й





ДепозитФотогалерея

Європейки приносять необхідні речі з ними. Вони можуть покласти все в одному великий рюкзак: аптечка, одяг, килимок, посуд. Для європейців все завжди на своєму місці. Так Євген Гришковець вирішив слідувати своїм прикладом: Я не міг знайти дамну річ в рюкзаку. Термоси з гарячою і холодною я плутаю весь час, ліхтар дивно закінчився в кишені для ножа і виделки.

Ніж і виделка знаходяться внизу. Не вдалося знайти нічого в цьому жахливо некомфортний рюкзак, і поставити його в ідеальне замовлення я не міг. І сендвіч в контейнері завжди був замочений або, навпаки, сушений. й





ДепозитФотогалерея

Редакційна консультація Все починається з думки. Не важливо, якщо бідна людина або багата людина, якщо він не знає, як поводитися в громадськість, перешкоджає іншим, насолоджуючись гарним моментом, а потім залишаються тільки м'язи і бруд.

Якщо ви дізнаєтесь, як правильно керувати часом і грошима, то відпочивати, працювати та побутові хори будуть тільки в радість. Не варто копіювати це. Європейська акціяВи просто повинні поважати себе і інші.



Ви думаєте, що ми маємо щось для вивчення європейців? Не забудьте поділитися цікавою інформацією з друзями в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное