Чому навчитися шити

Я не можу назвати себе таким вболівальником пошиття, але кожна жінка повинна бути в змозі пришити найпростішу спідницю, а особливо пришити отвір або пришити кнопку.

Тим не менш, ви повинні працювати на продукті. Мій головний біль - це лінії по товстих секціях продукту. Наприклад, при роботі з речами з джинсової тканини.

Також можна проблематично. Тюм Або занадто довгий спідницю, коли ви хочете зробити це швидко і без допомоги студії.

Досвідчені комбінезони знають спеціальні трюки, за допомогою яких ці повсякденні моменти перестануть бути проблемою.

Редакція "Сайт" Я готовий 10 для вас. УкраїнськийЗ якою пошиттям буде цікавим, цікавим і найголовнішим, простим.

  1. Якщо ви не любите робити монотонну роботу, для вас тільки тест буде точно відмітити допуски на шви на тканині. Щоб полегшити цей процес, краще рішення буде зробити шаблон таким чином.



  2. Коли ви є самотніми, і недавно придбали, але занадто довгий плаття хоче носити впевнено завтра, точно заміряйте частину, яка повинна бути скорочена, ви допоможете цей простий спосіб. У дверному проході закріпіть канатну або товсту нитку на потрібну висоту, розтираючи її густо крейдою. До зазначеної лінії необхідно додати толерантність до викиду, ширина якого буде залежати від способу обробки дна.





  3. Для полегшення укладання лінії на товсті ділянки тканини покласти картон під спиною стопи і шиї з легкістю і задоволенням.



  4. І це ще один простий і зручний трюк. Візьміть кілька тонких гумок і використовуйте їх як керівництва для розширення. р.



  5. Я дуже люблю цей зручний спосіб малювання відразу ж зі швів. Обгорніть два олівці скотчем і отримайте роботу. І якщо припуск повинен бути ширшим - додати ще один олівець в середині конструкції з накидом.





  6. Правильно і ретельно підготовлена випічка є запорукою зручного і швидкого викладання всього виробу. Створення косички для багатьох майстрів, є і залишається однією з найскладніших проблем. Я пропоную вам зробити шаблон, як це з паперу, так і працювати з обробкою цього "розбірного звіру" стане простіше і простіше.





  7. І ось ідея шаблону для навіть гнучких припусків на нижній частині виробу. Дуже зручний і не у всіх складних!



  8. Ще одна хитрість, яка полегшує роботу з фіксацією повітряних петель. Основа знову є шаблоном паперу. р.



  9. Якщо в домашніх умовах немає штифтів, вони будуть замінені звичайними шпильками або шпильками.



  10. Як вам подобається цей спосіб обробки петель на трикотажі? Дуже зручно, це не так?





Як ви бачите, є такі тонкощі і мудрість в пошиття, до якого іноді важко досягти себе, і тут вони дійсно допомагають. платтяй Похило приймає ці прості трюки, і питання пошиття і ремонту вашого улюбленого одягу перестане бути проблемою для вас.

Редакційна колегія У дворі тепло і торіонне літо. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з 12 простими візерунками літніх суконь та сарафани. Вони легко зробити самостійно, навіть новачки в пошиття може впоратися з пошиттям.



Кожна рукодільниця має свої секрети і хитрощі, щоб полегшити процес пошиття. Я буду щасливим, якщо ви можете розповісти нам про те, що ви використовуєте.

Не забудьте поділитися цією корисною інформацією з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное