5 бюджетних способів пофарбувати стіни як в розкішному корпусі, всі своїми руками!

Важко знайти людей, які ніколи не мали ремонту. Ремонт в будинку - хороша річ, але досить складна і досить дорогий і неприємний.

Щоб зменшити витрати, є багато цікавих порад, секретів і навіть хитрощів, які чудово. Збережіть гроші під час ремонту квартири. Це особливо стосується тих, хто з обмеженими ресурсами.

Найпростіший і бюджетний спосіб освіжити дизайн будинку фарбуватий За допомогою фарб і підручних засобів, які знаходяться в кожній квартирі, можна змінити інтер'єр за винятком визнання. Також можна пофарбувати стіни по-різному.

Редакція "Сайт" Я приготував 5 блискучих способів для вас. Як перетворити інтер'єр використання нестандартного настінного живопису. Над корисними порадами для тих, хто перебуває в небезпекі ремонту.

  1. Для створення такого ефекту не потрібно бути професійним дизайнером, художником або художником. Не потрібні спеціальні інструменти в цьому випадку. Робимо стіни незвичайним Можна, наприклад, використовувати губку. Для цього нанесіть фарбу основу на підготовлену стіну. Нехай перший шар висихає, а потім проходимо по всій поверхні, змоченої в масляній губці.



    Як вам подобається цей результат? Я думаю, що це дуже затишно.




  2. І створити це, я б сказав, що мармуровий ефект, вам знадобиться звичайна харчова плівка. Нанести фарбу в щільний шар на підготовлену стіну і за допомогою плівки і щітки створити оригінальні візерунки.


    Ви можете експериментувати з щітками різної жорсткості для досягнення бажаного художнього ефекту. Все залежить від того, який результат ви хочете досягти в кінці.


  3. Для реалізації цього способу знадобиться щітка з довгими грудками. Як в попередньому випадку необхідно пофарбувати стіну і дати її висихати, потім нанести вертикальний візерунок пензлем з плавними рухами.


    Таким чином, можна встановити певний стиль інтер'єру. Наприклад, ця текстура відноситься до стилю Прованс.


  4. Ось ще один спосіб зробити стіну оригінальним. Покладіть кольоровий шар на стіну. Після висихання створюються декоративні візерунки з закрученою тканиною, замоченою фарбою. Розгорніть його в різних напрямках без зупинки. Це абсолютно непередбачуваний візерунок!


    Ця текстура візуально подарує поверхневий об'єм і буде виглядати чудово у ванній кімнаті.
    р.

  5. Це найбільш нестандартний, на мій погляд. стінно-трансформаціяй Щоб створити такий акварельний ефект, вам знадобиться фарба і багато води в обприскувачі.


    Суть живопису полягає в наступному: кожна смужка фарби, проведена на стіні, повинна бути рясно змочена водою з спрею, щоб з'являються піддукції. І так далі і до тих пір, поки не буде нудно або стіна готова. Більше плям, краще!




Перед фарбуванням стін необхідно приклеїти всі плінтуси і розетки з стрічкою фарби, щоб фарба не випадково падає на ці поверхні. Підлога краще покрита газетами або спеціальним ремонтом. І звертайте увагу на те, що стіна, на якій наноситься фарба повинна бути гладкою, без вологи і забруднень.





Не кладемо картину на всю стіну. Найкраще спробувати кольори і метод нанесення на невеликий проміжок або на щільний аркуш паперу.



Після перегляду цих фотографій я абсолютно не хочу клеїти шпалери в вітальні, і я вирішив спробувати один з цих способів на практиці. Я збираюся зателефонувати друзям за допомогу і почати робити косметичні ремонти.

Я сподіваюся, що ці методи живопису були корисними, не забудьте поділитися ними з друзями, які також збираються робити ремонт.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное