Від старих футболок бабуся зробив неймовірний Не буде щасливим!

Я вирішив зробити повну інвентаризацію майна на батьківському будинку: лаціна від шаф і очищення лоджії. До цього, звичайно, я попросив дозвіл розпоряджатися все, що, на мій погляд, застарілий і захаращує будинок.

Я провів багато часу реорганізації простору двокімнатної квартири. І кількість непотрібних речей виявилося так багато, що незрозуміло, як вони навіть розміщені на цих метрах.





Останній крок - викинути все далеко. А що здивувало, коли мої батьки почали зануритися над кожним давньою радянською касетою, книгою та футболкою. Мама відчайдушно попросила не кинути нічого і ковтати на книзі «Ленін Життя», що вона з'ясувала, як розпоряджатися ягняти, не беручи його до сміття.

р.



У найближчих вихідні я пішов до батьків і був сюрприз. Касети продаються на оголошення в газеті, книги дали букмекерам, і Стара футболка Моя мама зробила її дивним. дитячий будинокй До речі, тут є детальний майстер-клас з його виготовлення!





Що можна зробити з футболкою?
  • клею-гуль
  • свінгери
  • голи
  • круговий візерунок (12 см)
  • Сорочки (або інший одяг з трикотажу)
  • нетканий матеріал (1.6 x 1.6 м)
  • пісяють
  • синтепон
  • клей (1 х 1 м)
  • бавовняна тканина (1 х 1 м)
  • Аксесуари


Прогрес роботи
  1. Вирізати кола з старих речей з шаблоном. Кількість кіл повинна бути розрахована заздалегідь, відповідно до розміру майбутнього мату. Цей продукт взяв близько 30 монохромних футболок і черепах.



  2. Покладіть шов методом «перед голкою» по контуру кожного кола, відступаючи 5 мм від краю.



  3. Помістіть наповнювач в заготовці (синтепон або піна).



  4. Коли ви тягнете рядок, ви отримуєте трохи м'якого кулька. Для килимка діаметром 1,6 м знадобиться близько 500 кульок. Просто не боїться так багато речей, процес так швидко, що ви навіть не помітите, як це зробити. Ви можете використовувати в якості наповнювача старі ковдри, hollofiber від зайвих подушок.





  5. На нетканій основі за допомогою клейового пістолета клеїти щільні кулі в шаховому порядку. Необхідно починати з краю кола. Для того щоб не засипати підлогу клеєм, покласти папір або картон під майбутній килимок.



  6. Приклеюємо всі кульки, пришиваємо матрац діаметром 1 метра і товщиною 3-4 сантиметрів від піни. Помістіть піну в клею, акуратно пошийте краю. На матраці ви також можете пришити гарний монастирський чохол. Бавовняна тканина найкраще підходить для цього. Виготовляючи такий мат цікавий, але зболюючий процес.









Які незвичайні речі ви робите своїми руками? Не забудьте поділитися цікавими ідеями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное