Саме тому мусульмани і євреї не їсти свинини. Я завжди думав по-різному.

Не їсти свинини. Здається бути невибагливим тваринам, що дає багато м'яса. З'їсти його і відчувати себе чудово. Стандартна відповідь – “Заборона заподіяння” або “поросла – брудна тварина”. Але якщо ви дивитеся на походження релігії, люди не були значно очищені, ніж свині.





Але є також історичний аспект заборони свинини цими релігіями. Редакція "Сайт" Розкажіть, Чому не можна їсти м'ясо свиней мусульмани і євреї.





Кр’ян каже: «З того, що було розкрито мені, я знайшов його заборонити їсти тільки мертві, розсипану кров, і м’яко свиней, що поганий, а також неправомірне м’ясо тварин, занебочених не заради Аллаха». Але чому це саме тварина?





На територіях, де народилися Юдаїз і Іслам, було неймовірно гарячим кліматом. А свинина, як ви знаєте, м'ясо з дуже короткий термін зберігання. Якщо ми враховуємо той факт, що свиня є омнійною твариною і може їсти навіть власні кали, її м'ясо містить тричинелла і паразити, які викликають різні захворювання. Крім того, багато бактерій не вмирають навіть під час термообробки.





Тому споживання свинини викликало багато серйозних отруй, хвороб і загибель. Природно, люди вважали, що ці явища мають набагато більш глибоке значення, ніж загроза для здоров'я. Якщо тіло не приймає цього м'яса, то воно девіле. Тому свинина була заборонена.

р.



Майже будь-який. засупу Це може бути науково обґрунтованим. Наприклад, євреї мають заборону на використання лобстер, крабів і крабів. Як відомо, в м'ясі цих морських мешканців є кадаверська отрута птомаину. І закони кашруту забороняють вживання м'яса предаторів, так як вони карніворні, що означає, що їх тіло має багато токсинів.





Також цікавим є те, що всі абшанські релігії забороняють вживання свинини. «У свині, хоча він розщеплює свої коштовності, не роса гумка, нечиста до вас; не їсти їх м'якоть, а не торкнутися їх корпсів» (Детрономія 14:8). Є також легенди, що свині перетворюються на тварину Богом. У будь-якому випадку, вам потрібно відреставрувати свої традиції і релігію, адже в цьому світі не все чудово підходить для наукового пояснення, що означає, що є щось вище, ніж нам.



Тепер ви знаєте відповідь на питання багато людей, які цікавляться. Додайте корисну інформацію з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное