50-річний Рената Літвінова: мінімальний сон, читання та гарне вино

Таємний, красивий, незвичайний Рената Литвинова Вона є справжніми богами, тому що час не працює над нею. Вже 50! У інтерв'ю актриса заявила, що час працює для неї. І ми дуже впевнені, що це. Після всього, як можна виглядати так дивовижним, проживавши на половині століття?





Редакція "Сайт" з секрети молоді та краси Відомий актор, який допомагає Рената Літвінова дивитися 30 на 50.

Секрети краси і здоров'я
  1. Робота з задоволенням
    «Як зберегти красу і здоров’я, зробивши фільм?» Робота є нескінченною подорож. Модні журнали кажуть, що потрібно рубати, застосувати, мазут... А коли працювати? Що робити для мене? Я знаю жінок, які дотримуються всіх правил краси, але не встигають духовного зростання. А актриса ніколи не вважає себе красою, тому вона розробила попит на її зовнішній вигляд від своєї молоді. Омолодження процедури і фітнес приймають багато часу, тому що Renata віддала перевагу роботі в красу. І коли робота приносить справжню насолоду, не можна відблискувати зсередини.





  2. Їжте прямо.
    Харчування є одним з основних трубних карток актора. Це ефективний спосіб. збереження краси та молоді Довгий час. Рената не споживає молочні та борошняні продукти, смажені та жирні продукти, м'ясо та горілка. Але актриса не відмовляється від скла доброго вина або прохолодного шампанського. Духовне виконання над усім! «Ваша внутрішня сила не може впоратися з кількістю їжі, які ви їсти щодня. По-перше, навіть у Святому Списку, він сказав, що потрібно подумати про власну душу, більш ніж одну з власних, Рената каже.





  3. Прийняти явний
    Актриса дуже спокійна в її віці. Хоча Renata стверджує, що старіння не може, але засмічує жінку, вона вважає цей процес дуже природним. «Це не просто рецепти, інші речі тривалої молоді. Довгий ченців і трави не сидять на дієтах і не ходять до дорогих салонів краси, вони проводять неприємні духовні роботи. Ви запитаєте мене, як не боятися старого віку. Як уникнути смерті? й





  4. Не пропустіть на макіяж.
    Renata Litvinova є дуже ефектною жінкою. Звичайно, не без участі косметичних засобів. Сама актриса не заперечує, що вона дивовижна завдяки бездоганному макіяжу. Червона помада як ніби «глушена» до акторки, доповнивши вже такий звичний образ. «Єди або губи повинні бути акцентовані в макіяжі. Я малю. Мій блідо обличчя без макіяжу - білий лист. Застосування мінеральних порошків і димних тіней, чорної огірки і туші. Все це в ідеальному гармонії з червоними губами, червоними намистинами і білою шкірою.





    Визначений образ Литвинова. Він яскравий, ефектний і незвично жіночний. Ми впевнені, що актриса є прекрасною всередині, оскільки вона зовні: "Ваша краса - це ваш внутрішній світ, і як ви працюєте на ньому, як ви зберігаєте себе, яку культуру ви всередині вас, так що ви шукаєте. й

    Рената Литвинова – скептик про пластичну операцію і стверджує, що такі речі не для неї. З'ясування завжди зусиль, робота над собою, і якщо я витрачаю гроші, я б скоріше оплатити бджоляр, ніж купити плаття. Я всі сучасні апаратні процедури, але не пластична хірургія!

    3250Р. 4200Р.



  5. Проживання
    Як мій мама каже, що людина всередині має твердий фундамент. І навколо нього, зі смаком і мозками, можна намотати багато цікавих речей. Шукайте свій стиль Ну, можливо, аромат варто шукати спеціальні ..., говорить Renata. «Особливий страх ідеальна жінка. Особливо якщо ці жінки мають червоний помада. Я був тільки підійшов, коли я зламаний, або коли на мій погляд був флюкс. У ці моменти я насолоджуюся успіхом з чоловіками, говорить Рената про ідеали жіночої краси.

    р.





Або ж, можливо, Рената Літвінова приховується до справжнього секрету такого приголомшливого зовнішнього вигляду. Тим не менш, правила, які актриси слід смішно просто. Так чому б не спробувати?

Надихнула стаття? Поділіться своїми друзями у соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное