Жінка на 56 виглядає як студент. На ніч немає хитрості, я мушу на ніч.

Моя дівчина, як і її дочка. Я завжди був здивований. Я попросив її секрету молоді. Жінки сказали, як вона піклується про себе: вона помперує її шкіру з поживними та омолоджувальних масками, які вона готує себе.





Ця краса дозволила кожному говорити про шляхи догляду за собою, щоб кожна жінка мала можливість повторити свій досвід і відчувати себе красивим і привабливим у будь-якому віці.

Багато компонентів цих масок вже доступні в домашніх умовах, це їх плюс!

Маска для шкіри навколо очей



інгредієнти
  • півавокадо
  • огірок
  • 1 ч.л. лляної олії


Для зручності збивайте всі інгредієнти в блендері в однорідну масу. Нанести отриману суміш товстим шаром на чисту шкіру навколо очей і залишити її на 15 хвилин. Потім змиваємо теплою водою.

Шкіра під очима найбільш схильна до вікових змін, тому не забудьте подбати про це, щоб максимально збільшити час появи під очима мішків, зморшок і млявості. Ця маска повністю нешкідлива, можна зробити її щодня.



Маска для пілінгу від badaga



інгредієнти
  • 2 таблетки бадяги
  • 5 полуниці середнього розміру
  • кілька крапель олії троянди


Вичавити сік з полуниці або просто подрібнити його, перемішати ягоди з подрібненими таблетами поганої та рожевої олії. Наносити речовину на обличчя в парному шарі на 10 хвилин.

Ця шкіркова маска допоможе очистити шкіру обличчя від кератизовані клітини і зробити її еластичною. Потрібно використовувати не тільки один раз на місяць.



Блакитна глиняна маска



інгредієнти
  • 1 ч.л. меду
  • 1/2 ч.л. квіткового пилка
  • 1 ч.л. синього косметичного глини


Підготовка та застосування Просто перемішайте всі інгредієнти. Перед нанесенням суміші на обличчя, зволожують її. Тримайте маску 15 хвилин, після чого змиваємо прохолодною водою.

Ця маска дуже ніжна, тому після неї шкіра буде виглядати свіжим, приємним на дотик і гладким в фактурі.



Маска аскорутинна для здорового комплексу



інгредієнти
  • 2 таблетки аскорутин
  • 1 ч.л. піни борошна
  • 1 середній яблуко


Підготовка та застосування Візьміть яблуко м'якоть, подрібнити таблетки, борошно гороху і перемішати все. Поставте маску на обличчя 15 хвилин.

Він допоможе поліпшити потік крові, позбутися від пігментних плям і вирівняти тон обличчя.



Омолодження маски з вазеліну



інгредієнти
  • 1 ст.л. бензинова олія
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 3 жовтки


Змішайте всі компоненти і отриману суміш нанесіть на обличчя на півгодини. Маска поліпшить рельєф шкіри, живить її і відбілить її. Потрібно використовуватися з частотою раз на тиждень.



Як ви бачите, всі інгредієнти прості і прості у використанні. Вони доступні: вони можуть бути придбані на ринку або аптекі. Природність є їх основною перевагою. Ці омолоджуючі маски в домашніх умовах Вони легко готують і швидко. Тому можна сміливо використовувати для здоров’я. В результаті вони молодші роки.

р.



Не просто маски! Забезпечити належний догляд і здоровий спосіб життяЇжте прямо, спати хоча б 8 годин на добу, провести час в свіжому повітрі. І просто насолоджуватися життям. Як ви знаєте, позитивні емоції подовжують!



Поділіться цими порадами з друзями на соцмережах! І якщо у вас є власний прохолодний рецепт для анти-старіння маски, сміливо відправляйте в коментарях. Поділіться знаннями краси.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное