Молоко воску! Тепер це мій улюблений метод, шкіра білосніжна, гладка і гладка.

На місяць тому мій сестра прийшов до мене за літню відпустку, який живе в іншій країні надовго. Один день я бачив, як Ілона варить в чаші деякі засоби.

Додаємо молоко, желатин і кілька інших компонентів. Я думав, що вона зробила маску обличчя. А що здивувало, коли моя сестра почала застосовувати цей засіб на ногах. Вимкнено це молочний віск.

р.



Що це таке. молочний Я ніколи не чув його перед. В той час як моя сестра була використовувати її протягом року, її шкіра тепер виглядає просто білосніжною і оксамитовою.

Цей метод показує мені дуже мало. Тим не менш, ефект його просто дивний! Молочний віск містить тільки натуральні інгредієнти, і легко приготувати себе.

Як зробити видалення волосся в домашніх редакціях "Сайт" Я приготував для вас простий і безболісний спосіб, як легко і швидко. Видалити небажане волосся і освітити шкіру в будинку.

Молочний віск Інгредієнти
  • 2 ст.л. желатинового порошку
  • 2 ст.л. молока
  • 1 ст.л. огіркового соку
  • 1/2 ч.л. соди


Р



Підготовка
  1. У зручному контейнері ретельно перемішайте всі інгредієнти. Потім кладемо суміш в мікрохвильовці на 10 секунд.
  2. За допомогою щітки нанести засіб на необхідні ділянки шкіри і залишити її на сухість.
  3. Після того, як віск висохне, акуратно зніміть його.
  4. Повторити цю процедуру 3 рази на місяць для зменшення росту волосся і освітлення кольору шкіри.






Wax є безпечним для використання в будь-якій частині тіла.

Я також рекомендую вам ще один хороший рецепт, який працює як природний відбілювач і допомагає з легкістю і простотою. Позбутися від небажаних волосся тілай Крім того, ця суміш відмінно очищає шкіру і робить її гладкою, приємною на дотик і здоровою.

Лимонний цукровий віск інгредієнти
  • 2 ч.л. лимонного соку
  • 2 ст. цукру
  • 4 ст. л.






Підготовка
  1. У невеликій ємності залити воду і додати цукор. Після повного розчинення цукру додайте сік лимона до нього. Стирайте все разом.
  2. Застосувати цю суміш в напрямку росту волосся і дати висихати протягом 15 хвилин, а потім промити теплою водою.
  3. Повторити цю процедуру 3 рази на тиждень і ви помітите значні зміни для кращого.






Ці рецепти для тих, хто хоче мати красиву і оксамитову шкіру без зайвих волосся.

Якщо ви, як мені, втомилися витрачати гроші на дорогі процедури, щоб видалити небажане волосся, і якщо ви не хочете зіткнутися з болем, ці чудові рецепти позбавляться від небажаного волосся краще, ніж будь-який інший спосіб, і це не боляче взагалі.

Крім того, для приготування молока і лимон-сугар Вам потрібно лише кілька простих інгредієнтів, і як тільки ви бачите результати, ці методи стають улюбленими.

Також я пропоную вам ознайомитися з простим і ефективним способом позбавлення від небажаних волосся в пахви всього за 2 хвилини з ірмерним, цукром і цим секретним компонентом.


Якщо у вас є маленькі трюки, які допоможуть зберегти красу. І не забудьте поділитися цими рубати з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное