На рекомендацію лікаря я приймаю цю поживну суміш. Результат неможливий!

Про переваги волоського горіха і меду я дізнався довго, як дитина. З'їсти ці осені разом. Поєднання двох здорових продуктів має чудовий смак, чудово замінює будь-які солодощі та десерти, а також як добре впливає на мозок! Горіхи та меди виготовляють один для одного.

Я нещодавно знайшов докази, медовий горіх Це дійсно цілюще. Моя друга діда мала серце атаки, і лікар заказав йому взяти ці медові горіхи. Як ліки, кожен день, весь період відновлення після інфаркту. Про здоров'я старої людини, але його здоров'я швидко повернулися до нормального!

Я впевнений, що секрет його чудотворного відновлення лежить в цьому природному стані! Скільки унікальних властивостей приховані в подарунках осені





Горіхи з медовими інгредієнтами
  • 100г горіхів
  • 2 ст. меду


Підготовка
  1. Подрібніть горіхи в розчині або валиком в невеликій крихти. Чому? руді? У зв'язку з наявністю інгібіторів в горіхах вони погано розбиваються в травній системі. Вам необхідно ретельно перемішати цей продукт!





    Так що горіхи і всі корисні речовини, присутні в них, повністю вбираються, краще подрібнити їх до їжі. Ідеально підходить для подрібнення з блендером або кавовим шліфуванням.

  2. Розділіть цю цілющу частину на 3 частини. Візьміть горіх і медову суміш 15 хвилин до їжі 3 рази на добу.


Ще один традиційний спосіб приготування суміші волоських горіхів і меду. Необхідно взяти 2 частини волоських горіхів і 1 частина меду, розмістити горіхи в чистому скляному бані і залити медом. Дуже красиво виглядають половинки горіхів в меді, нагадують метелики.

Габаритний зображення



Ця суміш слід приймати на 1 ст. л. 3 рази на добу до їжі. Ще раз, горіхи дуже важливі. свінгериКоли вони принесуть користь здоров'я! В іншому випадку травна система не розчинить такий щільний продукт, і ми не отримаємо бажаних корисних ефектів на тілі.

Переваги здоров'я змішувача
  1. Зміцнює імунітет
    Горіхи в поєднанні з медом є біологічно активним продуктом! Йодін, вітаміни і мікроелементи, які присутні в суміші, підвищують здатність організму протистояти різним інфекціям.


  2. Швидко відновити тіло після хвороби
    Будь-яка хвороба є стресом для тіла. Змішування горіхів і меду Лікарі рекомендують регулярне використання навіть для пацієнтів, які мали інфаркт! Магній, який міститься в горіхах, розширює судини. І після інфаркту судин помітно вузькі.
  3. Зміцнення серцево-судинної системи
    Залізо, мідь, кобальт, цинк і вітамін B6, які входять до складу суміші, допомагають організму формувати червоні клітини крові, нові кров'яні клітини. Також ці речовини тонше кровіВідмінна профілактика тромбозу!


  4. Лікування анемії і запобігає її розвитку знову
    Якщо ви постійно користуєтеся горіхами з медом, анемія не буде страшною! Праска, що міститься в горіхах, легко поглинається тілом.
  5. Покращення метаболізму
    Харчова суміш стимулює обмінні процеси в організмі. Так, цей засіб обов'язково калорійний! Але в розумній дозі не більше 3 ст.л. на добу вона навіть допоможе схуднути. Горіхи насичені здоровими жирами, які сприяють зниженню ваги. Такі жири не містять холестерину, але вони допомагають функції внутрішніх органів. На рахунок. високий сибір Горіхи сприяють утворенню травного процесу, ліквідують застійні явища в травному тракті.

  6. Активувати мозок
    Завдяки високому вмісту вітамінів групи В, горіхова суміш стимулює мозок і продумані процеси.




Це коротке відео допоможе вам підібрати найкращі горіхи! Особливо сподобалося зауваження про оболонки горіха: виходить, що тонше, краще.

про:blank

Щоб зробити горіхову суміш, найбільш корисною для роботи серця, додайте до неї сушенийй Ці сушені фрукти містять багато калію, зміцнюючи серцево-судинну систему. Я також запропоную вам приготувати ароматне мульоване вино з зубцями, які підтримують серце в разі виникнення будь-яких проблем!

Клейне вино для зміцнення серця



інгредієнти
  • 0,5 л домашнього червоного вина
  • 5 бутонів сушених гвоздик
  • 1 кориця палички


Підготовка
  1. Щоб приготувати лікарський напій, вибирайте якісні спеції і домашній вино, в будь-якому випадку не магазин! Додайте 5 штук висушених гвоздик і кориці палички до скляної пляшки з вином, закрийте пляшки коркою. Залиште мульті вина, щоб настоятися в темному місці протягом 3 тижнів. Не варто нагріти і варити вино з спеціями: під час термообробки ефірні олії, вітаміни і ароматичні речовини, присутні в спеції, випаровуються.

  2. Готове мультіне вино займає 3 рази на день за 1 ч., промивається чайом.


Корисні властивості не тільки дозрівають, але і медухай Для приготування цього засобу необхідно подрібнити зелені горіхи і залити їх медом в співвідношенні 1: 1. Подаруйте суміш настоюватися протягом 2 тижнів, потім процідіть.





Приймати природну ліки по 1 ч.л. 3 рази на день до їжі. Суміш зелених горіхів і меду допоможе стабілізувати роботу серцево-судинної системи і позбутися від мігренів!

Здрастуйте і дотримуйтесь доброго! Здорова людина завжди прийде на допомогу своїх близьких, тому що він буде мати сили для цього. Ми всі повинні подбати про наше тіло, а осінь є особливо сприятливим моментом для цього, тому що є так багато корисних продуктів навколо. Дізнайтеся з друзями, наші рецепти для здоров'я!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное