Після того, як спробувати цей десерт в курорті, я вирішив приготувати в домашніх умовах. Тільки 20 хвилин, і свято гарантовано!

Британські вчені довели, що їжа є найбільшою наркозією людини. А смачні і красиві, що важливо, десерти можуть навіть поліпшити життя. Редакція "Сайт" Я повністю погоджуюсь з цим, тому я підготував щось особливе для вас: легко приготувати, і смак і зовнішній вигляд цієї страви дають вам просто нереальне задоволення.





Якщо ви хочете провести приємний відпочинок, то вам потрібно лише 5 простих інгредієнтів. Приготування десерту Не займе більше половини години, що дуже важливо в нашому динамічному світі. Як легко зробити це!

Торт банан в духовці Інгредієнти
  • 2 банани
  • 1 лист тіста флі
  • 120 г Паста Nutella (внутрішня паста або навіть конденсована паста підходить)
  • 1 яйце
  • 150г шоколад


Підготовка
  1. Наріжте 2 банани на 12 рівних штук. Очистити шкірку. , Україна



  2. Розкачати тісто. Поставте банани широкі. Обробляється приблизно 3-5 сантиметрів, робимо тестові нарізи, рівній ширині шматочків фруктів.



  3. Нагрійте трохи горіхової пасти і зали її рівномірно над бананами.



  4. Ретельно обмотайте все в різновиді рулону.



  5. Поставте силіконову муфту на чаші. Помістіть підготовлену банан навколо тесту.



  6. Збийте яйце і змийте його пирогом. Поставте шоколад посередині. Випікайте в духовці на 180 градусів 20 хвилин.



  7. Банан десерт готовий. Бодибилдерши!





Редакційна консультація Подаємо десерт тепло. Шоколад може використовуватися будь-яким, як і фруктами. Але банани краще підходять, тому що під час термообробки вони набувають карамельний смак.



Спробуйте зробити цей дивовижний десерт і розповісти нам в коментарях про враження. Не забудьте поділитися рецептом з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное