Вибір ручних стібків для благородних майстрів

Я ще не пам'ятаю час, коли я шукав сніжинку сукні на ранок, і купивши її в магазині було проблемою. Моя мати мала зробити цю сукню своїми руками. У нас вдома. свінгериАле це не супер крутий і часто зламався, і його важко закріпити.

І деякі речі, в тому числі це сніжинка плаття, мама пришивала для мене тільки ручні стібки. Наряд був відмінним і якщо не за те, що сукня була тематичною і мені довелося носити її тільки один раз, це може прослужити дуже довго. Не відповідає сьогоднішнім китайським речам, пришивається разом з гнильними нитками і дещо вже на швейній машині.

до. Аксесуари Вони не були цінними, як вони зараз. Я побачила відмінні жіночі костюми і чоловічі костюми неймовірної якості. Ціна була також на дуже високому рівні. Коли запитали, що було так особливим про них, дизайнер мод сказав, що вони пришивають без швейної машини. Повністю ручні стібки!

Звичайно, швидше писати на машинці. Але це не завжди зручно. І тих, хто хоче навчитися шити, просто потрібно опанувати. Основні стібкий Наприклад, я відкрив більше п'яти дивних.

Редакція "Сайт" Я приготував для вас 12 видів ручного шва, які, безумовно, допоможуть вам у вашому домі.





  1. Ось приклад французького шва. Такий шв використовують при обробці швів на вироби з тонких і прозорих тканин.



  2. І це погляд на пальто, який повністю ручної роботи. Цей продукт належить до рук шведської. Дуже пацієнт, на мій погляд. Вона вирішила пришити шафу вручну. І каже, що шви не розтягують і непрозорі, звичайно.

    р.



  3. Невеликий майстер-клас з створення ручних стібків. Як вам подобається ця робота?



  4. Я був найбільш вражений цим типом стібка. Він називається Єлизаветаном. Більш ніж два століття тому, це те, що багато речей пришивали. Після пошиття цей верхній шов був розтягований, щоб зробити його рівним. І стібки, зроблені часті: не більше 2 мм один від одного.





    У давні часи для того, щоб шв був гладким і міцним, нитками перетиралися з воском. Я думаю, що це чудова ідея сьогодні, якщо вам потрібен сильний шв.





  5. Ось ще один хороший майстер-клас для вас.



  6. Вам потрібен деякі з них. гнучкі Краї майбутнього виробу.



  7. І ось ще один хороший приклад з'єднання швів.



  8. Якщо вам потрібно нарізати плечі або бічні скибочки, ось ваша зручність. стібокй Для тих, хто не знав або забули, я нагадую вам, що шліфування - це нитка з'єднання двох або більше частин приблизно рівні за розміром, поєднані на скибочки.





  9. Ще один приклад застою.



  10. Є багато видів ручних стібків. Вони особливо корисні для тих, хто не має швейної машини. Або висотні кравецьки, які пришивають все вручну.



  11. Хороший приклад ручного флексу.



  12. Дуже часто використовуються стихії. Тому що вони можуть обробляти дно вироби, а дно рукавів, а внутрішні краї відводів, заточування, отвори, а також обробити краю оздоблювальних деталей на вишитих з легких тканинах. Як і маршрути, рюфелі, фріроли.





Я також рекомендую вам познайомитися з 10 корисних і простих пошиття життя хакі з досвідчених пошиття, з якими пошиття буде цікавим, захоплюючим, і головне, простим.



Я сподіваюся, що ви знайшли цю статтю корисним. Обов'язково тримати цю зручну колекцію кицькай Не забудьте поділитися цією корисною інформацією з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное