Як покласти стару бочку в саду

Я недавно дізнався про цю красу. Ми молодша сестра, з якою ми маємо дуже велику вікову різницю, відвідала дівчинка сусіда. Її матір, Євгенія Петровна, дуже любить рослини, а в їх будинку завжди можна побачити безліч квітучих вазах, квіткових і навіть квітучих рослин. Зимовий гранатй Але що вона зробив місяць тому за межами хвалі.

Виявилося, що сусід зробив міні-гарден вдома. Ця ідея вона повернулася з поїздки до Бельгії два місяці тому. Країни Європи міні-гарден Сьогодні вона отримала величезну популярність. І це не дивно, адже головна перевага мініатюрного саду є його компактністю і простотою догляду.





Завдяки невеликому розміру можна розмістити на підвіконні в дитячій кімнаті, на вбиральниці в вітальні, або в офісі на комп'ютерному столі. І зробивши міні-гарден в будь-якому з кімнат вашого будинку або квартири, ви завжди будете мати кут, де ви можете розслабитися і відволікатися від суєти і турботи.

Головною філософією створення міні-гардена є можливість побачити великий в невеликій, і значущій в повсякденному житті. Детальніше мініатюри Вони роблять найзвичайніші речі.

Наприклад, в тріщинах горщики, відро, дерев'яні коробки, плити і навіть взуття. І мій сусід створив мініатюрний сад у старому винному бочку. Звичайно, ця краса займає набагато більше простору, ніж квітковий горщик, але це явно варто.

р.



Редакція "Сайт" У мене є 9 чудових ідей для вас. Як створити мініатюрний сад в будинку. Всіх щасливих і щасливих дітей!

  1. Це те, що сталося в кінці з Євгенією Петровною. Хоча після цього композиції вона не зупинилася і створила ще кілька чарівних міні-гарденів. 499.00 Р



  2. Для створення власного мініатюрного саду можна вибрати самі несподівані рішення. Все залежить від вашої фантазії! Я також запропоную, що ви приносите своїх дітей до створення такого затишного дитячого садка. Це справді захоплююча і весела діяльність буде ще одним невеликим кроком до взаєморозуміння між вами.





  3. Якщо ви, як мені, після перегляду цих ідей, спійманий вогонь, щоб створити такий міні-гарден, я раджу, починаючи з цього будинку-рослини. І за словами Джо-Анна, відомий майстер створення міні-гарденів, всі ремесла можна зробити з підручних засобів. Ви знайдете необхідні деталі в вашому будинку.





  4. І ось черговий просто чудовий втілення ідеї міні-гардену в старому бочку. Чудовий, не це?



  5. Для створення такого проекту достатньо зібрати палички морозива. За допомогою паличок можна зробити не тільки лавку, але і невеликий стіл. Здавалося б, що такий сад припаде до Тумбелини або квіткової феєри, буде радий поселитися Хлопці з Фінгером або 7 потоків.





  6. І для цієї ідеї контейнер був чайним мусом з соусом. І насправді це сухарій, тільки трохи модифікований і прикрашений додатковими предметами.



  7. Не потрібно вкладати кошти. Вам просто потрібно купити теракотові горщики в магазині і показати маленьку фантазію!



  8. Я також люблю ідею створення міні-гардену біля підніжжя дерева. Він виглядає незвичайно і елегантно. Звичайно, варто докласти зусиль для такої краси. Але не варто докладати зусиль?





  9. Міні-гарден привнесе гармонію і мир в дизайн будь-якого інтер'єру, а поширеність зеленого кольору освіжає простір і концентрує позитивну енергію навколо.





Також я пропоную вам познайомитися з цікавими ідеями корисних ремесел з старих бочок для вашого саду і тільки тим. Після того, як старий дерев'яний бочок є просто універсальним, що можна сміливо використовувати в різних домашніх проектах.



Не заперечуйте собі задоволення власних міні-гарденів. Незвичайні, елегантні, мініатюрні композиції порадують серед дому та гостей. І діти відчувають особливу насолоду від володіння таким дитячим садком, тому молоді мами зацікавляться технологією створення міні-гарденної ноти.

Якщо ви, як мені, надихнули ці красиві ідеї, не забудьте поділитися своїми друзями і знайомими.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное