Це єдине, що люди хочуть більше, ніж карнальна радість. Але вони не говорять про це!

Багато жінок кажуть: "Всі чоловіки хочуть секс!" Не зацікавив мене. «Це тільки потребує мене для задоволення». «Мені так примітні, що вони не цікавлять жінки, крім сексу!» Може бути, жінки просто не хочуть бачити щось інше?





Ти можеш здивувати, але є щось які чоловіки хочуть Ще більше статі (крім віків 15-19). Тільки їх строгість і гордість не дозволяють це сказати. Сьогодні видання. "Сайт" Розбити головний стереотип про чоловіків.





Чоловіки не хочуть відхилити жінок на всіх. Так, вони мають набагато сильніший потяг до протилежного сексу, але це природа. Як ви знаєте, секс тільки 50% щасливих відносин. Жінки хочуть зрозуміти їх, але з яких причин вони не хочуть виглядати за межі стереотипу. І чоловіки так болять, що, можливо, жінки ніколи не знають всю правду.





По суті, людина потребує ніжності і почуття миру. Він хоче мати інший особистий світ з жінкою. Світлий дотик коханої жінки не тільки підвищить настрій, але і знімає меланхолію і мотивує нові досягнення. Але людина боїться запитати про це, бо, на перший погляд, це так очевидна. І так, вони бояться з'являтися слабкими і м'якими в очах коханого.





Чоловік повинен відчувати себе любов. Я впевнений, що кожна людина хоче відчувати себе. Це простий - жіночий прийом і затвердження. Як ви знаєте, це жінка, яка набирає емоції у відносинах. Друге найважливіше місце після дотику - слова. Вони можуть надати людині впевненість, що незабаром змінить світ навколо вас.





Чоловіки хочуть зацікавити їх. Не потрібно нічого запитати, просто запитати про те, як день пішов, що цікаво, як це таке або що обрізається його. Але є одна печера: не влаштовує реальне питання про роботу людини, особливо якщо він є впливовою людиною або працює в сервісах «переживання». Якщо вона любить ходити з друзями.





Чоловіки також хочуть, щоб вони були оцінені. Повідомлення, дієслово. Не знаю, що ти думаєш. Не ви. Вам необхідно висловити свої думки і захоплення. Це про те, що людина хоче почути.

  1. "Я радий вас приніс нам тут, спасибі вам."
  2. Доброго дня! Ви працюєте так важко для нашої родини. й
  3. На зв'язку з плечима і віспером, "Ви такий хороший батько і чоловік". Я люблю тебе.
  4. Коли я пропоную свою відпустку варіант, вона приймала свою руку і сказав: "Дамн це, я люблю тебе!"
  5. Коли я приходжу додому від роботи, вона зустрічає мене на моєму дверцятому і каже: «Привіт! Я радий бачити вас. В ідеалі, якщо вона робить її посмішки, і навіть в красивому нижньому одязі.
  6. Так, коли я відчуваю себе поганим, вона просто захоплює мене і каже, "Це буде бути окай". Більше слів або питань.
  7. Так що після інтимності вона не відразу почала про господаря, але сказав: "Нехай!" Ти такий звір!






Всі люди хочуть звернути увагу і розуміння, незалежно від статі. Звісно, гордість зіпсує все в відносинах, і кому потрібно кинути вниз. Нерідко це потрібно зробити жінкою, тому що вона слабка секс. Але довіряю мене, твій вплив і підхід негайно відчуєте себе.



Ми бажаємо Вам. щасливі стосунки! Додайте корисну інформацію з друзями в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное