Принципи створення стилю лофт в Хрущовці

У вересні я перейде в нову квартиру. Він невеликий, але з високими стелями, широкими вікнами і абсолютно без ремонту. Я успадкував квартиру, але це так сталося, що ніхто не жив в ній протягом тривалого часу і, як наслідок, практично кожен кут цього простору потребує редизайну і вишуканості.

Нещодавно я часто уявляю, як я жити в моєму стильному і затишному будинку, але я розумію, що реалізувати мрію мені потрібно багато грошей, які, на жаль, в даний момент не доступний.

З ситуації був абсолютно несподіваним. Минулого тижня я прийшов, щоб побачити мене, хто зараз працює. інтер'єрІ вона розповіла мені деякі хитрості, які зробили мій сон.





Дизайн лофт Наталя запропонувала мені створити атмосферу в квартирі лофт-стильй Я хотів би подумати, що тільки дуже багато людей можуть дозволити цей стиль. Але коли я дізнався трохи більше про нього, я зрозумів, що я не мав думати в сформульованій формі, так що я взяв його вгору.

Основою стилю лофт є мінімум деталей, меблі максимально проста і функціональна, кольори в основному холодні відтінки, великі вікна, практично повна відсутність декору. А що в інших стилях виглядає як недолік - різні цегляні підводи, стіни без штукатурки, підлога дошки, є родзинкою цього стилю.

Стиль лофт дуже підходить людям, які мають фінансову проблему гостро. Після всього, мінімальна вартість і простота у всьому є основною кредо стилю.





Редакція "Сайт" Я приготував 7 хитрощів для вас. Як оформити регулярну квартиру Стиль лофт. Я ніколи не думав, що я можу зробити це!

  1. Цегляна стіна
    При роботі з ремонтом одна з основних правил ремоделювання: приховати недоліки і підкреслити заслуги. Моє майбутнє житла в цегляному будинку і це величезний плюс. Отже, краще рішення полягає в тому, щоб викласти скелет будинку і показати цегляну кладку на одному з стін. Мазонрі з цегли ідеально підходять для обробки кухні або їдальні. Можна покласти одну або кілька стін під цеглу. А можна викласти стелю з цеглою або обмежити себе захисною панеллю, кухонним фартухом.

    Досить оригінально виглядає стінка з цегляною кладкою, в оточенні сучасної кухонної техніки. У їдальні також можна легко і ефектно виділитися цегли.





  2. Фарба для стін
    Не витрачайте гроші на дорогі шпалери. Для цього стилю підійде фарба для стін. Виберіть кольори з палітри мінеральних барвників: сірий, чорнила синій, ясен рожевий, зелений і, звичайно, білий і слоновий. Ці відтінки чудово підходять для лофту. Також можна додати елементи грубої текстури. Це може бути дерев'яні балки, бетон, гнута цегла, піддаються водопровідних труб, дошки. В цілому, все, що ви можете побачити в промисловому приміщенні, наприклад, на старому складі.

    Р



  3. Голі лампочки
    Найпростіший спосіб натягувати в стилі лофт за допомогою декору полягає в тому, щоб додати лампочки на канат в косі (барвлення якого в даний час варіюється так багато, що легко знайти правильний). Створити лофт-стиль Не просто гіроскоп лампи. На лампі Edison буде добре працювати тут.





  4. Вибираємо меблі
    Стиль Loft добре поєднується з вінтажом. Так як текстури, які використовуються в декоруванні, виглядають старі, такі ж меблі підійдуть. Відчуття новинок сучасних речей з чіткими лініями. А якщо ви вирішили купити нові меблі, оберіть, що нагадує виробничі потужності: оцинковані стільці, дерев'яні столи з ніжками з труб, світильники.

    р.



  5. Ретропровід
    У моєму випадку це чудово, тому що не потрібно витрачати гроші на заміну проводки. Однак, якщо ви хочете відтворити справжній лофт у вашій кімнаті, ви повинні працювати над створенням реальної реконструкції.



  6. Трубні стелажі
    Людина, яка вибрала стиль лофта для дому, просто не може, але власної колекції книг і красивих художніх альбомів, тому він потребує полиці. І найкращий варіант, якщо він виготовлений з труб, а полки виготовляються з грубої деревини.



  7. Декор лофт
    Спробуйте тримати речі мінімуму. Лофт погано поєднується з великою кількістю затишних домашніх дрібників. Краще вибрати нейтральну колірну палітру, не більше одного яскравого акценту. Після всього шорсткі текстури виражають себе.





Я також запропоную вам ознайомитися з 12 бюджетними способами, щоб зробити свій будинок мистецтвом. Скандинавський інтер'єр і номери в еклектичному стилі. Головне - почуття пропорції, не переборщити його деталями!



Не обов'язково. жити в реальному лофтіДосить прикрасити інтер'єр елементами стилю. І не думайте, що потрібно перейти до кінця в реалізації ідеї, можна приховати на пару ретельно відібраних деталей.

Бажаю вам стильну і затишну атмосферу і красиві зміни, якщо ви також готуєтеся до ремонту. Як ви відчуваєте про стиль лофт? Поділіться цією статтю з друзями і дивимося, що вони думають про це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное