Які помилки в словах дають покраїнску

Літературна мова Відмінна риса сучасної розвиненої людини. Навпаки, нездатність говорити без помилок, може поставити вас в самий непривабливий світло. Сьогодні видання. "Сайт" Я збираю для вас 12 помилок, які зроблені в мові і писати найчастіше. Познайомтесь з цим, вивчіть правильні параметри і ніколи не вирушайте.





Похибки Word
  1. "Коме" або "Коме".
    Пам'ятайте один раз і для всіх - просто "коме" і нічого іншого.



  2. "Excuse" або "Excuse".
    Про нас Краще запитати про прощення без помилок.
  3. "Дрес" або "Дрес"
    Помилка так поширена, що ці слова плутаються навіть при дубленні фільмів. Одягніть когось або себе, одягайте на одяг – капелюх, плаття, штани.



  4. "Соррі" або "Соррі"
    Ці два слова мають різні значення. "Соррі" - запит на прощення. "Апологія" передає дію.



  5. "Іхній", "Евний."
    Немає слів! Ось тільки «Them» і ви зробили. 7260966



  6. "Коридор", "Коридор" або "Коридор"
    Corridor тільки, хардкор тільки. Не дозволяйте собі будь-які бульбашки.
  7. "Go" або "Go"
    Якщо ви обираєте між цими двома варіантами, зберігайте спокій. Правильні форми будуть «Go» і «Go».



  8. "З Тула."
    «З Москви» і «З Караганди». Якщо ви почуєте, не вірте! Мусковіти приходять тільки з Москви. Так само правило стосується всіх інших. Російські громадяни.



  9. "Мій шлях" або "Мій спосіб".
    Він завжди написаний "Е" і через гіфен. І «По-миму» нагадує мене від полох. 3610Р. 4200Р.



  10. «Яй вершки», «йце вершки», «йце вершки». й
    Дуже смачні десерти - «Сметана» і «Кейк Но». No В.



  11. "Життя" або "Життя"
    Не так. Це слово можна використовувати тільки з префіксом. "Пусти його вниз" це так. Якщо ви зв'язуєтесь з префіксом, скористайтеся словом «Місце».



  12. "Саусе" або "Саусе"
    Не сміється. Ця помилка дуже поширена. Просто пам'ятайте, що ковбасні вироби виготовляються з м'яса тварин, не від видатних жіночних шармів.


Послухайте грамотне мовлення завжди приємно. Наклейте ці важливі. правила російської мови Поліпшити використання рідної мови щодня. Успіхів!



Категории

Смотрите также

Новое и интересное