Я захоплюю, як діти піднялися в Америці. Ми ще повинні вчитися і навчатися...

Євген Комаровський - один з найбільш авторитетних педіатрів в пострадянському просторі і за її межами. Його корисними та доступними порадами допомагає сотні тисяч діток і мами змінити свої погляди на виховання здорової дитини, і наш редакційний персонал може захопити ентузіазму і талановитого лікаря.

р.



Редакція "Сайт" Вона ділиться листом подяка Д. Комаровського, який ми торкнулися шансом і просто не змогли допомогти, але опублікувати. Кілька слів про виховання дітей в США.

Я виріс в сім'ї лікарів, і мій мама не міг жити в день без таблеток, нафтизин і біопалок. Вона була боїться будь-якого бризу, постійно чула від неї: «Дрес вгору, ловити холод, не пити холод, замочити ноги, робити інгаляції, у вас немає здоров'я, все в мене ...» Я пам'ятаю, коли вона була дитиною, купивши мене в такій гарячій воді, що я підірвав кожен раз.

Під час ARI - стандарт: постільна білизна, пучок ковдр, антибіотики просто в разі. Правда, завжди було багато напою і він ніколи не прийшов до пневмонії або бронхіту. Я виросла «фінчі», завжди тепло одягнуті, ненависні проекти і холодні підлоги.





Я нещодавно одружився і переїхав до США. Я завжди був вражений і дивився на ядро, як люди живуть тут і як вони лікують дітей. Не всі, як нам. Мати носять немовляти з ними всюди від народження, і без шапок і шкарпеток. Багато дітей ходять босоніж на плитці в супермаркеті, і це не те, що хтось.

Діти пити воду з льодом і плавати в холодному океані, в той час як я їзда в холод в пронизу вітру, витягаючи капюшон і думаю, що я повинен носити пуховик на всіх. Гумові черевики на нозі леза - будь ласка, капюшоні і без шапки +5 ° С - так, це загальний. Американські бабусі не відмовляються від онуків і дітей, пропонуючи їсти з дверцят. Як це можливо?





Я не можу звикнути до холоду від кондиціонера в будь-якій державній кімнаті. І вона боролася з чоловіком, не дозволяючи температурі падіння нижче 25 ° С в домашніх умовах і навіть купили нагрівач. Я пам'ятаю, що він прийшов до Росії, це був кінець листопада. Я розповів йому про тепле куртка.

Він взяв, тільки цей «джекет» був якісним сорочкам, але не зимовою курткою в нашому розумінні. І я пішов, як це на -10C! І після того, як лазня стрибала в ставок і не загинула! В цілому він завжди дражає мене про те, як слабкі росіяни, загортають себе в сто одязі і заморожують від кондиціонера.





Я пам'ятаю, що він дав своє нефритне молоко прямо з холодильника (Дуже, що кошмар!), хоча він був хворим і змиваючи його носі. Ніяких ласощів в три струмки, вони не звертають увагу на кашель. Немає постільних речей, замість ходьба і морозива. Я не міг це вірити: як в такій цивілізованої країні можна дітям лікувати так недбалково?

По-перше після весілля я стала вагітною. О, диво! Тому що вгадайте, що наші російські гінекологи прогнозували все життя? Ви, дівчина, з таким проблемним циклом навряд чи вагітнає легко і просто, потрібно лікувати, лікувати, лікувати, лікуватися. Звісно, вагітність була великим сюрпризом для нас, але такий приємний сюрприз, адже я прийняв те, що завагітніє не про мене. Ось чому ви так бажали молоді дівчата?

р.



Так я почав збирати інформацію про вагітність, пологів, малюків і що робити з ними. Про два тижні тому я прийшов на канал YouTube і все впав на місце!

Я переглядаю ваші відео і я наказав всі ваші книги. І нарешті розумів мій американський гінеколог, який спокійний як боя, і встановлює мене тільки для хорошого, не дивиться на тони матки, хоча всі мої російські подруги говорять: «Ви повинні мати тон, поспішайте до лікарні. й

Ні, що я бажав мене! Дякую вам, я розумію, чому мій американський чоловік був настільки дивним, коли я зрадив його на тему «О, як важко це буде для мене, щоб сидіти на гречці індички брокколі під час грудного вигодовування», тому що тут мами годують і їсти все.





Я встановив температуру кондиціонера в нашому будинку на 19 градусів, і мій чоловік не визнає мене. Я теж припинив з ним, тому що він дивно турботливий і уважний чоловік (Я також дізнався це з ваших відео), і ви не можете знайти людей, таких як він з вогню протягом дня, тому вам потрібно захистити його і любити його багато.

Я навіть не збираю теплих сорочок, коли ми йдемо кудись, і я припинив засуджувати «погані» американські мами для сідла ніг своїх дітей. Це лише два тижні, і це така велика зміна.





Так виходить, що з сімейних причин (військова людина направляється на поїздку за рік) Я подарую додому. І відверто я дуже боятися, що я буду самотньою з Російською медициною. Я сподіваюся, що я зможу знайти хорошого педіатра і гінеколога, сподіваюся, що я буду в змозі влаштувати життя для дитини в Комарові спосіб!

Я зустрілася з вами! Якщо вона не зустрілася з ним, вона обов'язково потерти її куб з горілкою і загорнути її в десять підгузників!

про:blank

Збір дитини – це делікатна тема та спори між батьками з різними видами на процес виховання дітей можуть стати справжньою кісткою змісту. Щаслива дитина - це дитина, яка має як матір, так і батько, збираючи час не тільки любити цю дитину, але і любити один одному.

Чи подобається вам статтю? Поділитися з іншими батьками в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное