Які переваги нічого не роблять Лабковським

З дитинства навчаємо працювати. Вони говорять про те, що якщо ви допускаєте себе принаймні трохи незрівнянності, ви будете рости бідні втратити з вічні проблеми. А тепер у дорослому віці є люди, які навіть відпочивали на пляжі, завжди луки, які намагаються знайти роботу. Але це правда?

р.



Сьогодні видання. "Сайт" Він подарує Вам думку відомого психолога. Михайло Лаковський про це питання. Як виходить, лінь не так погано.





У програмі є люди, які навіть після роботи, а також у вихідні дні, а також у відпустці, загалом, завжди знаходяться в мобільному стані. Для них відчужається лежачи на пляжі або дивані. Вони пройдуть навколо зоопарку, фіксують щось, навчать, будувати щось. Увечері також потрібно взяти щось активний, або піти в ту саму дискотеку. Але не варто забувати про те, що у вас немає обставин. «Чи варто витрачати на себе» Але насправді, що використання?





"Щоб сказати, що вони люблять свою ференізовану активність? Поза «69» Вони просто не можуть зупинитися і розглянути це чудове рішення. Як я така людина, все в бізнесі, все в бізнесі!
У той же час такі люди не дають спокоїтися нікому. Особливо діти (не обов'язково своє), каже Михайло Лаковський. Це правда, це.





Як часто ви почуєте їх проповідомлення і вислухання, «Я вже зробив все?» Чи написані уроки? Оральний? - Чистіть номер потім! Шкарпетки лежачи ... "Увійти на прогулянку в повітрі!" Тільки дитина, щоб уникнути скандалу або покарання, зробить щось і хоче відпочити, вони знову прийдуть до окупності. Не момент миру, інакше він зросте на ясенця.





Подумайте, що це навчає дитину працювати. Анонім його. Постійні репрокси, наприклад: "Подарунок його!" Ми ніколи не мали вільного часу! Ми працюємо з 11. На дачі, вони отримали запитати курчат для їжі, потім в ячмінь, і в поле. Так вони виросли міцними, працюючими ...", безумовно, не допоможуть виростити міцну і міцну особистість.

1770899



Відомий психолог також говорить про те, що люди заважають таким чином, не тому, що такі шкідливі були народжені, але тому що вони також переслідувалися власними батьками, а коли їхні батьки були дітьми, старшики сказали гірше. В результаті цього виклику для постійного працевлаштування створює відчуття тривожності. Це серйозна проблема.

р.



Ось чому Михайло Лабковський розповідає про це: «Народні люки без видимої потреби і результати тільки висихати цю тривогу. Тексти пісень, а це означає: Вони думають, що якщо вони зупиняються, то щось буде пропущено, катастрофа і кінець світу. Насправді, звичайно, нічого подібного, і їх голова розуміє його, але голова не може допомогти. Тепер легко вгадати, що цей стан веде до депресії і проблем зі здоров'ям.

49693434



«Люди, нехай буде лаціна! Не соромно, це не шкідливо, і ніхто не спустошить вас не робити домашньої роботи, ви дорослі. Поспішайте від життя в старомодному стилі «граб сумки, станція залишається». Вирішуйте себе не для важкої роботи, але для гармонії з собою.

І будь ласка, дайте дитині ці два години на день, який я розмовляю про кожну дитячу лекцію. Для нормального розвитку розуму і мозку дитини необхідно безкоштовноЦе абсолютно безкоштовно. Я буду. Витримаєте, Ваше ім'я не є Stakhanov, і ви не повинні відповідати п'ятирічного плану протягом трьох років. Ви повинні жити і жити якомога простіше, психолог радить.

р.



Переможець – це не той, хто завжди чуйний і недобрий, але той, хто спокійний, впевнений і здатний концентрувати в потрібний момент. Важливо жити в гармонії з собою і послухати своє тіло. Чистка чистого будинку замість денного сну ніколи не корисне.



Тексти пісень, а це означає: Нехай ваша душа буде трохи лази! Не забудьте поділитися інформативною статтю з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное