Це як наші думки впливають на наше здоров’я. Ви можете змінити життя з силою думки!

Наші думки впливають на наше здоров’я. Ви не знаєте? Це вірно, навіть якщо спочатку не вірить, що «поганий матеріал». й





Люди Сходу кажуть: «Чишні вороги не бажали б стільки шкоди, як власні думки принесуть його. й

І всесвітньовідомий персидський лікар Авипенна в 10 ст. н.е. сказав: "У доктора три засоби в боротьбі з недугою - слово, рослина, ніж." Слово стоїть на першому місці, і це прямий продовження думки - його голос.





Позитивні підтвердження також працюють. Відомий випадок: молодий аспіруючий психолог з Парижа, Емілі Кі, без консультації з головним лікарем столичної лікарні, провів експеримент. Вона замовляє всіх своїх пацієнтів, щоб повторити фразу «Я відчуваю себе краще і краще щодня» чітко і захоплено щодня, уникаючи механізації дії.





Через місяць здоров'я своїх пацієнтів значно покращилося з такою сепарацією від інших, що людина лікаря почала обговорювати всю Францію, а методи її лікування зацікавилися за кордоном. Вона приніс її до життя. міркуванняй

Її практичний досвід підтвердив кон’юнктуру відомого швейцарського альхіміка Паралеся: «Оздоровлення приносить віру». Це явище тепер називається ефектом плащу.





«Кращий захист від усіх захворювань, від будь-якої інфекції – це тверда віра у власній здоров’ї та позитивних емоцій», – розповідає Андрій Metelsky, психотерапевт з двадцятирічним досвідом роботи. Негативні думки руйнівні. Наприклад, гнів викликає захворювання шлунково-кишкового тракту. Стійкість до захворювань печінки, підшлункової залози, холецистити. й





Конфіденції довіри, симпатії, прихильності, любов, виражені іншій людині в дієсловій формі, неймовірно підвищують свою життєву енергію. Розумно, відчувається як стрибок сил і поліпшення настрою. Відповідно, непристойні слова мають протилежний ефект.

Вивчення цих процесів займається такими напрямами медицини як психосоматика. Його експерти стверджують, що психічний і фізичний стан людини тісно і безпосередньо взаємопов'язаний. Тому здоров'я людини є прямим наслідком його мислення.





Як уникнути захворювань, викликаних поганими думками? Насолоджуйтеся життям. Він звучить кукурудзяним, але кращий і простий рецепт не можна придумати.

Ми можемо сказати, що не тільки здоров'я залежить від психічного ставлення людини, але і всієї долі. Основним законом Всесвіту є: «Ви привертаєте до свого життя те, що ваші емоції, увага та думки зосереджені. й





Потужність пам'яті думки Це величезний! Якщо у вас є яскраві думки, почекайте яскравого майбутнього. Ви думаєте про поганий, ви отримаєте поганий. Коли ми думаємо про щось, ми переконані, що це може бути або повинно бути. Життя Марії: Стрітення Ісуса Христа

Ми радимо думати позитивно. Як? Дотримуючись двох універсальних правил, «розвинених» Роберта Еліота, кардіолога з Америки, спеціаліста з питань серцево-судинної справи в прямому і фігурному сенсі.

Рулі #1: Не хвилюйтеся про дрібниці.

Рулі 2: Все це нічого.



Якщо стаття була цікава вам, поділитися своїми друзями в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное