Зволоження кохабітації: жив з одним протягом трьох років, з іншими чотири роки. О, лютий День народження!

Попередній термін "Святий шлюб" Вони означають щось дуже... У XVI ст. в Голландії церква повністю відмовилася від мариху молодих людей різних вір.

Але з часом влада здійснила концесії та погодилися реєструвати такі шлюби. Таке об’єднання називали цивільними об’єднаннями.

Р



Сьогодні термін «справження шлюбу» – це об’єднання двох осіб, які живуть разом, проводять загальне домогосподарство, але їх шлюб не зареєстрований в будь-якому місці.

Так, це не зовсім праве тлумачення, адже всі перераховані вище можна назвати в одному слово - когабітація. Дуже важко, щоб жінка поспілкувала себе, що вона є звичайною співвідношенею!





Чоловіки, позбавлені права використовувати фразу «ми в цивільному шлюбі» і протягом багатьох років, які чекають на пропозицію щодня. Як комфортні чоловіки під такою кришкою!





Всі бонуси за сімейне життя: затишку, догляд, тепла їжа, пральня, регулярна застрахованість. Що в поверненні? Немає відповідальності Ні моральний ні право... У будь-який час людина може залишити без шкоди і фінансових втрат.

р.



Подруга проживала в цивільному шлюбі. Коли її співрозмовник вирішив купити квартиру на іпотеці, вона негайно попередила його: "Це ваша квартира, ваш ремонт, і я не буду інвестувати в ці гроші і моя енергія".





Я захоплюю свою рішучість і гнучкість розуму. Після того, як дівчина прекрасно розуміла, що така історія може закінчитися. Вона оскаржувала так дефлікатно з фразою «це твої», що молода людина незабаром запропонувала їй.





Але багато жінок віддають перевагу консольувати себе з ідеєю, що вони одружені без п'яти хвилин. А в вагу, адже в той час як краса миє чоловічу нижню білизну, варить коржі, сплачує іпотеки і кредити, витрачає час і енергію на чоловіка, який не готовий назвати її офіційною дружиною.





Ще одна хитрість, яку вигадали чоловіки: страх печатки в паспорті. Якщо Ваш вірний так страшний знак в документі, обов'язково запитайте його, як він відчувається при подачі документів, посвідчення водія та інших документів?

р.



99% часу, якщо людина боїться виходити і розповісти громадськість, що ви разом, він не хоче. Так, таємно, він все одно мріє про перше кохання або надії зустріти когось краще, приємно.

І живі жінки чекають: три роки з одним, чотири з іншим, п'ять з третьою. О, це її фортеця день народження і вона не має свого весільного кільця.





Як ви відчуваєте про цивільне шлюб?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное