Я помітив, що я почав говорити багато. психіатристий друг відкрив свої очі до причини.

Неважливо, як добре розвивається здоров'я в нашій країні, тема психічних захворювань залишається дещо табу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Можливо, це ставлення до психіатрів і психологів, що виявляються в радянському періоді розвитку медицини, коли лікарні не тільки здорові курорти, але й корекційні установи.




ДепозитФотогалерея

Часи змінюються, люди кілька десятків років тому вводять епоху комп'ютеризації, а з тих пір життя йде, і його темп зростає. Вдосконалюється реклама, розробляється методика редагування плівки, транспорт акселективний. Все це впливає на людину - його психічне здоров'яПричини і вибір під екстремальним тиском.

Здорова реакція організму, що піддається стресу, стає порушенням функціонування. Людина заробляє нервові поломки, втрачає продуктивність і відмінний настрій. Сьогодні видання. "Сайт" Я збираюсь для вас деякі важливі ознаки позбавлення психічних захворювань, які ви можете розпізнати для себе.



ДепозитФотогалерея

Попередження про скептичне ставлення, ми запевняємо вас, що нічого не соромно. Чоловіче здоров'я Підтримуйтеся і налаштуйте, як фізичні. Допомога професіонала, спілкуючись з друзями - деякі з них можуть допомогти вам. Можливо, ви хотіли б покинути все на тиждень і погуляти по міським паркам по всій території. Кожен знайде правильний метод для себе.

Симптоми біполярного розладу
  1. Підвищений настрій
    Ми не говоримо про радість. Більшість нездорових хвилювань, які не хочуть зануритися. Ви вже прийняли душ, і ви пішли на ліжко, і хвилювання не допускає вас, щоб або засмаги або розслабитися. р.



  2. Безсоння з низькою втомою
    Постійна напруга не дає вам хороший сон, але ви не відчуваєте втоми або вичерпається. Ви завжди хочете піти кудись і зробити щось. нічний Ви на кухні або читання книг.



  3. Безкінцевий потік думок
    У вас є нескінченний карусель. І це не продуктивні ідеї, які дизайнери та письменники мріяли. Ти буквально блювотні і перетягувати в усіх напрямках неймовірна кількість неорганізованих думок, з яких немає сальвації навіть вночі.



  4. Постійний чаттер
    Ви не можете зупинитися. Ви повісите на вухах друзів і колег, ви втомите чоловіка, сусіда і навіть офіціантка в кафе. У той же час ви розумієте, що монологи у вашому житті стали багато, а рахунки за телефон зростає з місяця до місяця, але ви не можете нічого робити. 19



  5. Зняти ризики
    Ви використовували для того, щоб бути обережними і обережними, але речі були неправильно. Ви спілкуєтеся з незнайомцями набагато більш вільно, ви спокійно відпочите і трохи готові до випадкових з'єднань. Зробляючи висипні рішення, які впливають на ваше життя, кар’єрні та сімейні відносини, не турбують вас, але, швидше за все, ви зацікавлені в тому, що це відбувається.



  6. Підвищена самооцінка
    Висока самооцінка не завжди вважається позитивним. Якщо не пізно ви думаєте про себе в надмірному життєздатному і позитивному способу і оцінити свій зовнішній вигляд, навички і сексуальність Неприпустимо, це серйозна причина бути життєздатною. Ми не будемо говорити про речі, де є дійсно щось, щоб бути щасливим. Тут ми говоримо про неперевершений настрій.



  7. Непристойна схильність
    Є сім'ї, в яких є безперервність психічних захворювань і схильність до них. Що таке психічно-депресивний психоз, біполярний розлад та інші психічні захворюванняПередаються як материнські, так і патернальні лінії. Зверніть увагу на медичну історію Вашої сім'ї.





Інколи без допомоги позачергових і простих психологічних тестів, які допомагають визначити наявність розладу, практично неможливо зрозуміти, що щось неправильно з вами. Ви живете в тілі і з розумом і ви змінюєте щодня, не звертаючи увагу на ці незначні зміни. Але в той час як час переходить, скупчення ефекту ударів – люди, які не бачили вас в довгий час не можуть звикати до вашої нової поведінки.



ДепозитФотогалерея

Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно. Ви завжди можете записатися на прийом з психологом або поставити порожній аркуш паперу перед вами і написати всі зміни, які відбувалися протягом останніх місяців. У наших випадках необхідно звертати увагу на себе і піклуватися про здоров'я.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное