7 Знаки Здорового Сперма: Це Як захистити чоловічу родючість

У спробах зачати дитину, багато пар працюють цілодобово. Але це наполегливість не завжди призводить до виходу. Імовірно, що проблема криється в спермі, яка нинішні представники сильної статі в багатьох способах гірше своїх батьків і великих





Згідно з медичними дослідженнями, починаючи з середини-70-х років, чоловіки побачили стійке зменшення кількості сперматозоїдів в еякуляції, приблизно на 1% щороку. Крім того, їхня мобільність знижується щорічно, приблизно на 0,5%. Що робити з сильнішим сексом, щоб зменшити лаціна? Наша редакційна колегія ділиться перевіреними порадами.





  1. Забудьте про спортивне харчування
    Їжа, яка призначена для швидкого отримання м'язової маси, негативно впливає на репродуктивну систему чоловіків. Особливо якщо в продукт входять гормональні препарати. Для здоров'я краще повністю відмовитися від використання спортивного харчування.


  2. Їжа більше морепродуктів, ніж м'ясо
    Лікарі відзначають, що чоловіки, які їсти лише одну частину бекону, значно зменшують шанси батьківства. Також використання напівфабрикатів має дуже негативний вплив на родючість. Ті представники сильної статі, які хочуть збільшити репродуктивну функцію, повинні регулярно їсти рибу. Код і хелібут мають особливо сильний вплив на чоловічий організм.




  3. Подаруйте жорсткі пральні
    Все про унікальну структуру чоловічої репродуктивної системи. Для нормального функціонування статевих органів, зокрема, яєчок, потрібна певна температура. Температура яєчок повинна бути 3.3 градусів менше температури тіла, тому вони виводяться. Туга нижня білизна не сприяє підтримці «закінчення» в інтимній зоні. Тому люди, які хочуть зберегти своє сексуальне здоров’я, повинні звертати увагу на ящики.




  4. Не використовуйте пластикові контейнери для їжі
    Протягом декількох років поспіль наша промисловість використовує речовину, що називається бісфенол А, щоб зробити пластикові пляшки і контейнери. Справа в тому, що навіть невелика доза даної хімії може завдати шкоди репродуктивній і нервовій системі.


  5. Похід на тренажерний зал
    Японська лікарі підтверджують, що чоловіки, які здійснюють принаймні 15 годин на тиждень, мають вищу якість сперматозоїдів. У молодих людей, які не здійснюють регулярно, сперма молитва 40% нижче.


  6. Слідкуйте за фігурою
    Якщо вага вашого тіла за межами нормальної (жир занадто багато або недостатньо), гормональний баланс може бути порушений. В результаті зменшується кількість здорових сперматозоїдів у ejaculate.


  7. Маленькі поради для жінок
    Вчені з університету Нью-Мексиці вважають, що здоров'я сперми і рівень чоловічого інтелекту тісно пов'язані. Це психічні здібності сильної статі, які жінки можуть приблизно судити минулі мутації, передані на генетичний рівень. Лікарі також відзначають, що рівень інтелекту є відмінним показником загального здоров’я людини.






Ця інформація буде дуже корисною для тих, хто хоче мати дитину. Обов'язково поділитися статтю з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное