Що робити свої палички соломи і чому перетягнути її в будинок

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Тож ця осінь вирішила втілити в життя цікаві ідеї, які вона побачила на виставці в Польщі. вона потрібна соломка, від якої вона створила дивну соломку. падатий Ірина вішала її в передні двері.

Бажаєте зробити щось схоже на будинок.

Вінок на дверцятах вінка відмінно підійде для прикраси будинку в осінньому сезоні, їх можна не тільки повісити на стіні або дверцятах, але і прикрасити вітальні з ними, а також покласти вази і використовувати для інших варіантів декору.

Матеріал для домашнього декору може служити соломка, пшеничні вушки, сушені квіти, сухі листя, соснові конуси, баранина гілочки, а також мініатюрні гарбузи, кукурудзяні коби та інші подарунки природи.

Редакція "Сайт" У мене є 17 чудових ідей для вас. солом'янеВи зможете мати шовк і шовк, який займе менше години. Ось - символ збору врожаю, створення комфорту.

  1. Як бачите, змішування багатьох вушок різних кольорів, можна отримати щось оригінальне. Я дуже люблю цю ідею!



  2. Тут використовуються багато різних трав. Але більшість всіх я вразив цей бантик в сільському стилі!



  3. Символом збору врожаю і родючості вважаються лопатки пшениці. Зберіть невелику руку пшеничного палички і зробіть такий вишуканий вінок з них. Для більш оригінальності можна додати невеликі жовті листя канадського клену і напис «Велком».



  4. Ажурні вінки виглядають особливо красиво, коли у них багато різних елементів. Для цього зробіть нижній шар дрібних гілок, листя або лопаток. Внутрішній шар можна зробити з фізалісу, жолудів і конусів. Для акценту додайте яскраві гілки золи.





  5. І ось ще одне дивне рішення від попелиці пшениці і гілочок лаванди.



  6. Це вінок я бачив у мого друга. Дуже важливо при створенні такої краси взяти соломку хорошої якості і якомога щільніше, а також рафії нитки для спрощення процесу роботи.



  7. Дивовижна красуня!


  8. Такий вінок може бути подарунком. Наприклад, на весілля з бажанням молодят мати багато дітей.


  9. Покроковий майстер-клас, як сплести Дверна-в'язкай Навіть якщо вінок складається з тільки одного компонента, його можна прикрасити яскравим бантом. Особливо красивим буде виглядати баночка оксамиту, атласу або льону.



  10. Хороший приклад багатошарового вінка з лопатками пшениці і квітів безсмертного.



  11. Найлегший, але водночас ефективний спосіб вінок Він буде прикрашений осінніми листочками, зібраними на вулиці або в парку. Букет білих троянд, казково красивих, виглядає ідеально. До листя можна додати сухий артишок, конусів, каштанів і жолудів.





  12. Якщо ви думаєте про круглі вінки занадто нудні, спробуйте плести серцеподібний вінок. Дуже незвично виглядає.



  13. Дивись на те, що бруківка і незвичайне рішення! Такий вінок стане відмінним оздобленням будинку і буде довго радувати всім будинку.



  14. Прекрасний осінній вінок можна зробити всього за пару годин, а з попередньо підготовленими матеріалами і чітко встановити завдання всього за 60 хвилин. Чудовий спосіб поєднати себе на похмурому осінньому вечірі! зображень



  15. Це дуже солодке і ніжне рішення, це не так? Я люблю лаванди!



  16. Після перегляду фото красивих осінньих вінків можна визначити, що вони вимагають багато часу для створення або необхідності гарних навичок плетіння. Однак декоративні вінки з натуральних матеріалів досить легко зробити. Досить створити основу з товстого дроту або винограду і закріпити гілки сухих листя на ньому за допомогою того ж кольору ниток або клейового пістолета.





  17. Я раджу з цим рішенням. Стильний і смачний!





В оформленні осіннього вінка доречні будь-які дозрілі плоди - яблука, артишоки, груші. Головною точкою, яку слід розглянути заздалегідь, є те, як прикріпити їх до рами вінка. Якщо каркас вінка, наприклад, з піни можна прикріпити плоди за допомогою зубних трубок. І можна використовувати двосторонній скотч для дрібних елементів або клейового пістолета.



Є популярна віра, що вінок Він захищає будинок від злих духів і приносить любов, удачу і благополуччя. Прекрасно і з душею створюються міжкімнатні вінки не тільки піднімуть настрій, але і створюють домашній затишок.

Якщо вам сподобався цей матеріал, поділитися своїми друзями. Вони можуть зробити щось схоже для свого будинку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное