Чому блоки корицю незамінні в домашніх умовах і в країні

Я люблю писати про цікаві і незвичайні речі, які можна зробити. створення вручнуй Дуже добре при виготовленні таких виробів займає мінімум часу і грошей з максимальною користю для майбутнього власника.

Після останнього оновлення мого будинку батьків, я маю чесну кількість блоків, що залишилися. Моя мама захотіла позбутися від будівельних відходів, які накопичувалися в дворі, але після ознайомлення з цікавими ідеями, для реалізації яких скоро забрав батько і брат, дозволяв залишити блоки циліндра.

Цей відносно дешевий будівельний матеріал міцний, універсальний і може бути використаний для створення великої кількості готових виробів - від садових парканів до сучасних меблів.

І все через те, що кориця блокує сірий, який підходить для будь-якого середовища. Вони також мають отвори ідеально підходять для висаджування рослин і кріплення з іншими матеріалами, такими як дерев'яні балки.

Якщо ви шукаєте спосіб прикраси вашого двору або в пошуках нових елементів інтер'єру, редакційна колегія "Сайт" Я приготував 12 геніальних ідей для створення корисних ідей. cinderblockй Я довго не бачив такої краси!

  1. Хочу розпочати роботу з ремекцією, яка повністю змінила свою думку щодо блоків cinder. На малюнку нижче доведено, що цей універсальний будівельний матеріал може бути основою скульптурних елементів. Це чудово, це не так?





  2. Це чудова ідея для тих, хто цінує замовлення в будинку і зовні. Тут є - зручне місце для зберігання деревої деревини, яке зажадає лише два циліндри і 4 дерев'яні дошки.



  3. Я надихнула ці прості ідеї виготовлення кавових столів. На правому столі циліндрових блоків з стільницею з горіхів. А зліва - стильний журнальний столик з кубоподібною формою з восьми блоків корицю.



  4. Чудова ідея для бюджетної лавки. Вам буде потрібно 48 корпусних блоків, укладених в два ряди, дерев'яні дошки, пінне сидіння і подушка.



  5. Що ви думаєте про мінімалістичне ліжко для сучасної спальні? Автор цього пошуку - китайський винахідник Chau Trung.



  6. Ще два блочні ліжка. Ліворуч - ліжко дизайнерів Rachel Bean і Ben Brown. Ліжко розташоване на блоках корицю, які також є місцем для зберігання взуття. Стрічкові блоки ліжка на праву також мають можливість зберігати взуття.





  7. Як про це? полки? Цей винахід ідеально підходить для створення меблів для зимового саду.



  8. Що означає творчість. Як вам подобається цей домашній кінотеатр меблі?



  9. Я дуже люблю стенди для каструльних блоків на тлі цегляних стін. Всі відтінки сірого зібрані тут.



  10. Оздоблювальні блоки корицю не складуть труднощів. Для цього потрібно лише фарбувати стрічку, аерозолю фарбу і трохи уяви. Р



  11. Ці вази виготовляються з бетону, не циліндрових блоків, але ідея декору така ж. Бетон ніколи не виглядав так елегантно! І цей ефект можна досягти за допомогою аерозолевої фарби.



  12. Дивись на це, навіть стелаж обладнання можна зробити з циліндрових блоків! 3955353088 (доб. 3)





Пропонуємо Вам також познайомитися з цікавим способом створення ліжка з піддонів, що ви станете власником ексклюзивного і практичного інтер'єру. Натхнені ідеями ручної роботи з піддонів, ви можете, якщо ви хочете, повністю обладнати квартиру або будинок без придбання інших меблів.



Я люблю ці ідеї! У літню сім'ю вже реалізовано кілька з них, тепер ці речі виграють мене в країні.

Не пропустіть! Якщо вам подобається ці ідеї, поспішайте їх реалізувати. Вам не просто створити його. cinderblockВи також знайдете творчий потенціал. Не забудьте надіслати цю статтю друзям, вони можуть знадобитися для створення щось схоже.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное