Вам потрібно три людей, які люблять вас: самі, бос і ваш друг серця.

Неважливо, що ви мрієте про те, що ви прагнете, ми об’єднуємо одну мету – прагнення бути щасливим. Але завжди є те, що відокремлює нас від нашої мрії, і найчастіше це самі. Де заховати один Головна?

1238989



"Сайт" Звернення думки відомого психолога Михайло Єфимович ЛітакВін говорить про людське щастя і способи його досягнення.

Як стати успішною особою: Всі народжені бути щасливими. Але як багато хто може сказати, що він дійсно щасливий? Тільки кілька з вас буде відповідати у підтвердженні. Що таке? Щастя складається з загального змісту життя, що складається з трьох концепцій: "Я хочу," "Я можу," і "Я повинен."й

Але більшість часу вони не відповідають. Якщо я хочу, я не можу це зробити. Якщо у мене є, я не схожий на це. Як отримати ваші справи? Якщо ви хочете, але не можете, спробуйте дізнатися. Будь-яка активність хороша. Ми просто повинні почати діяти.

У нас є різні бажання. Але також важливо їх сортувати. Бажання пити неприродний. Це призводить до гальмування особистісного розвитку. Слід уникати таких конфліктних бажань. Дії повинні привести до розвитку особистості. Стратегія роботи над собою Дізнатися більшей Людина в першу чергу прагне задовольнити свої бажання.





Коли ви обираєте мету, перш за все з'ясуйте, чи слідувати дорогам до неї. Якщо це не ваш спосіб, ви повинні відвертатися від нього. На правому шляху ми підштовхуємо внутрішніми силами. Відомо, що дерево прагне виростити. Якщо це не виходить, він починає кинути гілки в сторону. Коли зникне перешкода в його шляху, вона знову зростає.

Якщо ви починаєте мислення, вирішіть, і якщо ви вирішили, то діяти. Головне - діяти.Не вагайтесь. Не боїться помилок, нема в сім разів більше корисного, ніж успіх.

Якщо ви хочете, щоб ви зрозуміли, що вам потрібно зробити, щоб ви зрозуміли, що вам потрібно. Чому 7 разів? У мозку позитивний обліковий запис емоцій на 35% та негативний обліковий запис емоцій на 5%. Коли людина відчуває себе погано, він починає думати. Не потрібно боятися, не боятися їх, без них немає розвитку.





Не намагайтеся змінити інші обставини людей, але змінити себе і налаштувати свої обставини. Циркумстанці намагаються змінити психічно незрілі особистості. Ідеально підходить Змініть своє бачення ситуація. Наприклад, я використовую для боятися висоти і не збираюся в гори. Вони зробили мене паніки, тривожність.

Тепер гори беккону і хвилюють мене. Що відбулося? Чи змінилися гори? Ні, вони однакові. Я змінив себе. Незрілі люди можуть бути в одному місці, але в той же час живуть в різних світах.

р.



Ознаки психічної зрілості
  1. Зріла особиста дія.
  2. Людина, психічно незріла, передає всі свої зусилля до пристрою свого особистого життя. Для зрілої людини придбання незалежності є більш важливим, ніж бізнес. Особистість такої особи влаштовує себе. У своїй практиці з’явилися втрати, які скаржались на проблемах з пошуком другої половини. Я консультував, щоб почати заробляти більше. І, дійсно, після того, як їх особисте життя покращилося, іншими словами, було багато варіантів вибору другої половини.
  3. Необхідність психічно зрілої людини залежать від їх успіху. Незріла людина копіює їх і збільшує їх розмір.
  4. Зріла особистість Незрілий хоче, щоб хтось був для неї.
  5. Незрілі люди хвилюються про те, як вони виглядають. Не хвилюйтеся про це. Але вона завжди добре виглядає.
  6. Незріла людина прагне займати високу позицію. Така людина хоче мати багато, але не залучає до особистого зростання. До зрілої людини ситуація набуває себе. Це продукт особистісного зростання.






Багато клієнтів, які намагаються знайти. Ви дійсно повинні бути. Цікавий експеримент: наконечник і підрахунок часу, який ви стоїть. Як довго ви тривали? Важко, тому що це не ваша висота. Не можна залишатися в такому положенні протягом тривалого часу. Але ріст необмежений.

Необхідно встановити тільки високі цілі, тому що є тільки один спосіб невеликим, до великого - багато. Звичайно, не забувайте, що цілі повинні бути реальними. Пам'ятайте, ви починали своє життя з сперматозою, яка потім потрібно, щоб прийняти перше місце серед мільйонів інших. Невелика мета призведе до нічого, великий буде досягати чогось.

Чи може винайдена позапетковий рух? Ні, і не робити це. Так само, як і редакція іншої людини, ви ніколи не досягнете успіху, ви не можете спробувати. Налаштування невеликих цілей характерно для нейротичних характерів.





Чоловік потребує одного. будь ласка, три особиЯ, ваш бос і ваш сексуальний партнер. З дружиною ви можете розбити і залишити роботу. Тексти пісень, а це означає: І ви не можете отримати від себе. По-перше, вам потрібно сподобатися. Багато людей говорять про те, що вони думають про дітей. Тільки в четвертому місці.

Діти залишать, набагато швидше, ніж вони будуть фізично. У віці 12-14 років вони починають розмежувати своїх батьків, не розуміти їх. У віці 20 років з належним вихованням дитина залишає будинок і повністю відокремлена. Але сім'я, якщо побудувати правильно, може прослужити набагато довше.

Ви не можете жити для дитини. Він повинен бути піднятий, щоб він міг годувати себе на 20 років. І потрібно розбити не тільки з дітьми, але і з батьками. Саме тому наші діти не слухають нас. В іншому випадку ми будемо жити в печері. Будь-який новий протест.





Я хотів би сказати трохи про це. доляй Як ви вийшли з життєвого сценарію? Спочатку людина запрограмована до зростання, але віруси починають діяти, і він робить кола. Долі людина повинна рухатися вище і вище.

Мавелл сказав, що не буде кінця скарги, але рівень скарг можна судити. Наприклад, людина скаржаться на відсутність автомобіля є одним, і якщо він хоче гаража, це абсолютно інший рівень. Щоб змінити долю, потрібно залишити скрипт. Змінити себе і скрипт змінить. Головне - мати гарну думку себе.

Ми всі винятки, створені в одному екземплярі, тому завжди перший. Ви не повинні копіювати когось іншого, ви повинні зробити себе. Поганий солдат, який не мріє стати загальним. Протягом багатьох років я переймав її. Я прийшов до висновку, що треба мріяти стати загальним, щоб бути хорошим солдатом.

Якщо ви не робите нічого, як ви можете допомогти? Ми повинні вийти з ладу нашої долі. Головне, що бруд залишив на вас після цього не проростає і не тягнеться знову.





Робота для себе.й Не думають про інші. Якщо ви це робите, ви можете побачити, скільки буде підвищення якості діяльності. Після того, як результат вважається продуктом правильно організованої діяльності. Наприклад, для лікаря, головне - правильно призначати лікування. Не хвилюйтеся, що рекомендації не будуть реалізовані, це не випадок фахівця. Ви повинні зупинити фокусування на інших і фокусуватися на роботі.

Якщо ви хочете врятувати себе, не судите себе, ваш сусід бачить вас. "Я можу зробити вас говорити про себе добре, але ви думаєте добре не вийде." Так ви не повинні переходити на інші. Важливо дотримуватися вашого шляху. Вам не доведеться йти на щастя.





Людина. щастя Нагадуємо мене про стару жінку, яка втратила її окуляри на голові. Один загальний афоризм є те, що якщо ви хочете знати, де ваш ворог є, подивіться в дзеркалі. Тільки ми можемо пошкодити себе. І тільки ми можемо виправити її. Саморозвиток і самопізнання є єдиною запорукою успіху. й

Ми всі народжені рівні. Ми розбиваємо стіни наших фольських обмежень і відкриваємо спосіб щастя.

Чи подобається вам статтю? Не забудьте поділитися з друзями в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное