Чому тримати оболонку з фісташки

Мій чоловік любить фісташки. Ці горіхи мають приємний вершковий смак і є чудовими закусками під час перегляду фільмів. Ми завжди маємо чашу пісташки на кавовому столі.

На місяць тому після перегляду декількох відео в Інтернеті Євген почав крастильно збирати оболонки з улюблених горіхів в окремій чаші. Коли я дізнався, чому він зробив це, я був абсолютно радий і тепер я спробую зробити те ж саме.

Як виявилося, оболонка з фісташки є відмінним матеріалом для творчості! Ось простий, але, на мій погляд, просто блискучий приклад того, як можна зробити мильний стенд від 6 половинок оболонки.





Це те, що він виглядає так.





Також можна використовувати фісташкові оболонки як дренаж для кімнатних рослин.





Редакція "Сайт" Я підготувала для вас покроковий майстер-клас, як зробити маленький фісташки Для прикраси стін будинку. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що це було просто!

  1. Мій чоловік створив щось схоже на це вдома. Просто подивіться, як яскраві і незвичайні вимикачі в інтер'єрі можуть виглядати.



  2. Вам потрібна фісташкова оболонка. Спочатку необхідно приготувати, а саме: добре вимити, щоб видалити всю сіль і інші сміття.



  3. Щоб висушити оболонку, поширте її на газеті, і коли він висихає, починайте його розпису з аерозолем фарбою. Спробуйте не натиснути на гудзик розпилювальної фарби, оскільки оболонки можуть літати по всій кімнаті. Розмиваємо всі деталі майбутнього декору, як зовні, так і всередині.



  4. Переконайтеся, що фарба повністю висохне.



  5. Ви також можете пофарбувати оболонку вручну, якщо вам потрібна різноманітність кольорів, а також може фарбувати лише один колір. Я використовував акрилову фарбу для неї!



  6. Для того щоб прикріпити майбутні пісташкові птахи на стіну, вам буде потрібно двосторонній стрічки, ножиці і трохи терпіння.



  7. Войла, наші ювелірні вироби завершені! Як результат?



  8. Використовуйте акрилові фарби, щоб створити дерево, на якому будуть сидіти ці чудові птахи.





Також я пропоную вам ознайомитися з 9 більш яскравими прикладами використання фісташкових оболонок.

  1. Чудова ідея для карти Дня Святого Валентина! Я думаю, що я зроблю цей метод на руки.



  2. Для створення такої декоративної панелі фісташкових квітів необхідно працювати міцно, так як окупація сповільнюється і большує. Але результат явно варто!



  3. Як вам подобається такий майстер-клас з створення стильного і незвичайного намисто? Я вже готую шкаралупи для цього прикраси.



  4. З оболонки фісташки виходить дуже оригінальні вироби, які красиво прикрасить інтер'єр будь-якого приміщення. Для створення такого фісташкового дерева вам знадобиться блиск пластиліну розмір волоського горіха, який слід розкачати в кульку, фісташкові оболонки, сухі гілки деревини і вашу непристойну фантазію.

    3610Р. 4200Р.



  5. Ви можете легко зробити це з вашими дітьми.



  6. Стильний і смачний, це не так?



  7. Я дійсно хочу той же стильний намисто з фісташки і оболонок.



  8. Кілька прикладів інтер'єру фісташки.



  9. Така ваза сподобається любителям екостилу. Прийме час, щоб зібрати потрібну кількість оболонок. Розкажіть ваші друзі, що у вас є новий хобі та потрібна допомога. Ви також можете попросити співробітників кав'ярні, щоб надати вам цей здавалося б, сміття.







Також я пропоную Вам ще один майстер-клас: як створити креативний магніт для холодильника з фісташкової оболонки.

Я впевнений, що ви будете насолоджуватися процесом і результатом. До того ж принципу можна зробити не тільки магнітом, але і цілою панеллю. При цьому не варто обмежувати себе одним розміром оболонок, дрібні деталі створюють вишуканий образ картини.



Фісташкові оболонки можна сміливо використовувати в рукоділлі. Це робить його дуже оригінальним і Головна-декораціяА також незвичайні жіночі прикраси. Крім того, навіть діти можуть зробити вироби з натурального матеріалу.

Не забудьте поділитися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное