Не витрачайте час на неправильні люди! У зв'язку з чим я знаю 2 магічні правила.

Як правильно будувати відносиниВони не навчаються в школі. Відносини можуть принести велике щастя або стати важкою тягаркою. Що робити і чому це так складно?





Психологи кажуть, що причина полягає в різних комплексах, придбаних людиною в дитинстві. Чи можна змінити це, або ми вже встигли відслідкувати наш час на людей, які не підходять для нас?

Blogger Моран Моран Він стверджує, що є 2 основні правила відносин, які допоможуть розбити цей безцільний цикл відродження і розчарування. Ми процитуємо свою думку як основа для обговорення.



ДепозитФотогалерея

Ідеальні відносини Русь один.й Зв'язки повинні бути легко. У розширеній формі звучить так: «Жуст добре.» Важкий поганий. Немає необхідності довести до будь-якого. й

Це привабливе слово. Практично всі згодні з цим. Але це дійсно краще, ніж складно, і чому є так багато «вічно складних» статусів в колонці «сімейна ситуація»?





ДепозитФотогалерея У романі The Unbearable Lightness of Being, де він ставить на протилежність: Чи справді страшна і легковага? Найдовший тягар подрібнює нас, підгинаємо під ним, натискаємо нас на землю. Але в любовних словах всіх часів і народів жінка мріє про розщеплення маси тіла людини. Таким чином, найяскравіший тягар водночас образ найбільш пишного виконання життя. Чим важче тягар, тим ближче наше життя до землі, тим більш реальним і правдивим. й





У глибині слів «комплекс» і «прості». Слово «комплекс» схоже на слово «лі». З цієї теорії найчастіше ми говоримо слово «діффікулт», частіше ми лежимо до себе і інших. Слово «прості», навпаки, схоже на «великий» і допомагає нам розвивати, долати, досягати поставлених цілей.

Рулі два.й Відносини повинні принести радість. Після того, як зв'язок більше не подобаються, зупиніть його і залиште. Я особисто поєдную це правило з першим. На мій погляд, легкий і радісний синонім.



ДепозитФотогалерея

Просто в теорії. Але коли є бажання розбити все, з якоїсь причини ми ще не залишаємо. Чи можу я залишити, коли відносини стають складними? Є багато думок про це.



ДепозитФотогалерея

Хто любить життя протягом трьох років. Інші, які є реальними відносинами для життя. Як скаржаться на відносини, але не залишає. Яким чином? Є багато причин.

  1. Груша.й Ми всі бояться змін. Ми свідомо бояться знищити, що ми створили протягом тривалого часу. Ми хочемо взяти сміливий крок, але кожен раз ми знайдемо причину не до. Спочатку потрібно знайти нову роботу, дізнатися мову, схуднути, подбати про себе, знайти житло. Перелік безкінечних.


    ДепозитФотогалерея
  2. П'ять.й Ви відчуєте себе для вашого партнера, але більше для вашого часу.
    р.

    ДепозитФотогалерея
  3. Самопізнанняй Він був важко жити з цим чоловіком протягом тривалого часу, але думка про нього знайти когось іншого є необґрунтованою.


р.

ДепозитФотогалерея

За словами Морни, є дві основні правила. Я б сказав навіть одне: «Ви не повинні довести до будь-якого. й Побудувати відносини Виходячи з цих правил, це до вас.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І знову і знову ми крокуємо на граблі складних відносин.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное