Відомий clairvoyant Alena Kurilova розповів, як привернути удачу до вашого будинку. Я зроблю свою пораду!

Дійсно, навіть ті, хто не дивився «биток психіки», чули про надміцні психічні здібності. Альона Курильовай Вона допомогла величезній кількості людей вирішувати проблеми і зрозуміти, що робити і в якій точці життя. У одному з її інтерв'ю вона розкрила, як принести удачу, здоров'я і благополуччя в її будинку.





Редакція "Сайт" Я з радістю познайомлюся з вами неоціненною порадою Алени Курильової. Вимкнено до запуску. успішний Дуже просто.

11273774



ДепозитФотогалерея

Як привертати в життя
  1. Напередодні важливого заходу
    У день перед важливою подією, перед сном, покласти взуття, в якому ви будете йти на захід, шкарпетки до виходу. Наступний ранок, обов'язково покройте поріг з правою стопою в цьому туфлі.



ДепозитФотогалерея

Удачливий.
Неважливо, як художня вона звучить, потрібно купити хрін. Головний стан полягає в тому, що він повинен бути новим, і реальним, або сувеніром не важливий на всіх. Тепер нехай хтось приховує його, і ви спробуєте його знайти. Після того, як ви його знайдете, повісьте її над передніми дверима. У будинку є обов'язковим.



ДепозитФотогалерея

Позбутися від хвороби
Якщо один з родичів часто хворий, виникає спосіб позбутися від захворювання. Для цього візьміть лист пацієнта, відкрийте вікно та шейку, кажучи: «Новий день – нова їжа, новий день – нове здоров’я».



ДепозитФотогалерея

Щоб залучити необхідні переваги
Для того, щоб привернути до життя те, що немає, настає ніч до Різдва. Відкрийте вхідні двері, візьміть вісь, і вдарив двері з боковою стороною. Скажіть, "Я приходжу, я зателефоную до будинку". Це може бути будь-яким з простих грошей для розуміння з дітьми. По дорозі Аліна Курильова використовувала цей метод в її житті і каже, що він працює.



ДепозитФотогалерея

Якщо ви шукаєте любов
Якщо ви хочете зустріти другу половину, вам потрібно вгадати на Масляні - це не гріх на всіх, але тривалий ритуал. Цей спосіб ви отримаєте підказку, де і хто шукати.



Від конфлікту
Якщо у вашому будинку є атмосфера непорозуміння і скандалів частіх гостей, вам просто потрібно зробити кухню. Приготуйте їжу в гарному настрої, і найголовніше, кладемо шматочок душі в цей бізнес. Наповнення кухні з хорошою енергією, жінка заряджає весь будинок і його мешканці з позитивом.



ДепозитФотогалерея

Щоб перетворити плани на реальність
Не відлягати світ за свої невдачі, але робити плани та встановити цілі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Тільки таким чином ви будете мати життєву енергію, яка допоможе вам вижити незначні труднощі і досягти власних. Написати свої плани на папір і в оточенні списку свічок. Відвідайте місця, де ви заряджаєте духовно. І найголовніше – обходити людей, після зустрічі з яким ви відчуєте. Навіть якщо ці люди дуже близькі.

р.



ДепозитФотогалерея

Для деяких
Якщо ви не маєте впевненості у власних здібностях, ви повинні виконувати один обряд. Візьміть червоною ниткою натуральної вовни з середини пальця до ліктя. Краватка 12 сучків на ньому. У той же час, чхання кожного вузлика, скажеш: «Я хочу, щоб все вийшло». Потім покладіть цю нитку під мат на передні двері. Коли ви залишаєте будинок, крок над ним з правою стопою.





Вам потрібно зробити те, що ви вірите. Якщо ви думаєте, що це все неспроможність, ви не повинні це зробити. Пам'ятайте, що найголовніше в житті буде вдячна. Навіть якщо все добре йде в житті, допомогти людям добре.



Насолоджуйтеся порадами Олени Курильової, щоб донести щастя життя, і не забудьте поділитися своїми друзями в соціальних мережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное