Моя кузина почала скаржитися на погану пам'ять і відволікатися. Про це розповів молодий невролог.

Довгий знак розуму. Багато хто з нас захоплює шоу, де полімати відповідають найбільш хитрі питання, легко запам'ятовують імена і дати. Ідеальна пам'ять має безліч переваг, але більшість з нас не мають такої пам'яті.




ДепозитФотогалерея

Нерідко люди скаржаться на погану пам'ять, просять експертів, як поліпшити пам'ять і увагу. Чи варто робити це? вправи для поліпшення функцій мозкуУ вас є препарати? Якщо ви постійно забудете імена колег і не пам'ятаєте, куди ви залишили свій телефон, не хвилюйтеся. Це не означає щось неправильно з вами, досить навпаки! За останніми дослідженнями, які часто забувають, можуть бути розумними, ніж інші.



ДепозитФотогалерея

Історія зберегла докази багатьох розсіяних знаменитостей. І сказав, що батько класичної фізики Ісаак Ньютон може втратити в своєму будинку, і коли він вийшов поза, він забув, де він пішов. Видатний композитор і хімік Олександр Бородін постійно забули ім'я дружини і міг залишити будинок не зовсім одягненим.



ДепозитФотогалерея

У висновку, що забутість не є дефектом, але наслідок. Природний механізм адаптації мозку нові умови. Це дозволяє звільнити мозок від застарілої інформації і поповнювати його новими відповідними знаннями, щоб зробити найбільш розумні рішення в мінливих умовах. За аналогією з комп'ютером можна сказати, що мозок очищає робочу пам'ять.

499 р.

ДепозитФотогалерея

Павло Frankland знайшов, що природа забутості знаходиться в hippocampus. Як тільки нові нейрони з'являються в цій області, вони починають переписати інформацію вже наявною. Це робиться для того, щоб допомогти людині адаптуватися до нових умов.

Експерименти в мишей показали, що тварини швидше справляється з тестовим завданням, якщо вони очищають спогади старого. І чим швидше змінюється навколишнє середовище, тим швидше старі факти потрібно видалити.

8313925

ДепозитФотогалерея

Нагадував мені яскрава фраза з кіно всі люблять з дитинства: «Людина мозку – це пуста мансарда, де ви можете щось начинити». Фольга робить це: він перетягує необхідний і непотрібний там. І нарешті настає час, коли найнеобхідніше Або вона прихована, поки ви не можете дістатися до неї. По-різному. У мене є інструменти, які мені потрібні. Є багато хто з них, але вони в ідеальному порядку і завжди під рукою. Не потрібно ніяких зайвих ясен. й

У наш час, коли обсяг інформації посилюється вибухобезпечно, актуальність цієї заяви особливо велика. «Дякую»





Що робити, якщо ви не любите такого дивного механізму нашого мозку і хочете пам'ятати більше цікавих речей? Як поліпшити пам'ять дорослих? Є ефективні вправи, які зміцнять можливість запам'ятати інформацію. Пам'ять можна навчатися як м'язи!

Звичайно, ця стаття не викликає забутого. Але якщо ви забули купити молоко сьогодні, знати, що мозок робить свою роботу.

Будь ласка, зв'яжіться з нами забуті друзі, щоб вони не відчували себе найближчим часом, вони забудуть щось!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное