Стоп зрада! Як виглядає чоловік у жінок.

Всі жінки хочуть бути красивими. Ми постійно дбаємо про те, як ми дивимося, що одягаємо, і що макіяж одягаємо, не кажучи вже про бажання мати гарну фігуру. красивій І ми робимо це для того, щоб бути коханим і цінним, незалежно від того, як він дрочить.

І так як всі дії, по-великим, ми робимо для випікання чоловіків, це буде цікаво знати, які чоловіки вимірюють. жіночий Тексти пісень, а це означає: І як вони дивляться на нас.

Великим сюрпризом мені було питання, яке змусило мене сердитися, а потім попросити, "Чому так багато жінок, які мріяли про чесну любов почати зраджувати? й





Статус на сервери "Сайт" Я вирішив намітити світло на цьому питанні і запросити вас читати чесну і відверту заяву одного чоловіка на цю тему. Ви здивуєтесь!

«Я бачу жінок, молоді та дорослих, кожен прекрасний своїми силами, з скручуванням. Я бачу, як вони не приймають свою природну привабливість і хочуть стати ще краще, розуміння краси власним способом.

В'язання зачіски, розмальовки обличчя, гойдалки ніг, тим самим розбивають красу, надану природою, і стають запеклими під яскравим макіяжом, стандарт як без обличчя Барбі на Miss Universe, приваблюючи однакові без обличчя Кени для стандартної короткої дозрівання гри, так як звичайно, обдуріть в кінці.

р.

ДепозитФотогалерея

«Ви не повинні чекати княгиню від Всесвіту, якщо ви не можете бути принцесами без обману», - говорить багато чоловічих психологів.

Якщо ви сходження з вашої шкіри, щоб показати себе як модель - ви вловите те ж саме нарцисист, підтягуйте свою спідницю - ви будете чіплятися до жирної солодкі з колготкими, піти в нічний клуб на "М'ятому ринку" - легайн недорого з одноразовим мисливцем, і ви будете молодими - ви будете приймати немовлята хлопчика, ви хочете маніпулювати - ви отримаєте на тій же кунжут або коліна і знову кинете в подушці, що чоловіки перенесли.

Не буде нудним, і світ не буде залізом.



ДепозитФотогалерея

За це занадто суворе слово, за ним лежить страх з'являються потворами. Подарунок: немає потворних жінок. Я не зустрівся. Є тільки ті, які намагаються переконувати нас. Я потворю, щоб подивитися, як я пофарбував мої губи, мої вії, як я поглиблю свою шию і піддавав шипшину. На екрані немає нічого іншого, тому вся увага на екрані: на екрані є яскрава реклама, і за екраном є тільки дроти і пил.

Мій інтерес до жінки ніколи не п'яний від мого обличчя. Мій хвилювання не виростає з її фігури, набагато менш голий. Не цікаво, це не вірно. Привабливість виникає набагато глибше, привертаючи внутрішній світ, джерело якого відчувається десь в жіночому животі.

Людина падає в любов з природою, природа жінки, і особа і фігура викликає захоплення після





Поети chanting тонкий табір, спекотні губи і довгі вії просто описують відображення цього світла на тілі жінки. Людина в любові буде співати однаково тонкою і повною, і він буде дивувати, як його попередньо вбудовані інаніматові краплини. красаЯ був досить впевнений, що не мій тип.

Дуже красива жінка для мене вагітна. Вона не піклується про зовні, її думки всередині, у дитини, її весь життя спрямований всередину, вона слухає себе, стикає її шлунок, повільно і так торкнувшись вгору.

Вона визнає дарунку і світить з жіночністю. Чоловіки змінюють обличчя на очах вагітних, стають сильнішими, благородними. Він помітний і дуже красивий.



ДепозитФотогалерея

Мін. жінка - шлунок. М'який, злегка круглий, таємничий пагорб, приховуючи численні скарби. Звідси починається жінка, її сила, її привабливість. Не дарма, що жіноча практика пов'язана з випуском напруги в животі, з живітним танцем, диханням шлунка і так далі.

Зріла жінка створює поляризацію і приваблює зрілу чоловічу енергію.

Ми не сприймаємо красу своїми очима окремо. Що б бути занадто нудним. Ми відскануємо кожен рух: поворот голови, гай, сидіння коліна, голос. Ми відчуваємо витонченість. Ви не можете копіювати його, купити його, дізнатися її з моделей, які, до речі, гасити манеризм, але не граціозувати.

Граце унікальний, кожна жінка подарована нею, але можна зафіксувати під стиглим шлунком, під гіркими пригніченнями.



ДепозитФотогалерея

Жінка легко, ніж чоловік - вона не повинна стати кимось, вона просто повинна бути, і вона вже ціла, достатня, красива. Чоловіки одноклітинні, але тільки на перший погляд, ми побачимо, що ми бачимо, але цінуємо абсолютно різні.

Людина все ще знайде, відрізнити, розшифрувати свою красу, якщо він не плутається і не заважає йому. Для кожної краси є люблячий милець, поет або принцеса, що ви хочете. Не показуйте його, протріть, спотворюйте. Досить просто бути.





ДепозитФотогалерея Що ви думаєте про це? Я буду раді, якщо ви поділитеся думками в коментарях.

Я також хотів би ввести вас до 17 ворогів фемінності. Поразка, що запобігає жити нормально і відчувати щасливу, повну і гармонійну жінку.



Ваші друзі не повинні залишатися в темряві, відправити їх в цю статтю відразу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное